Hipotetycznie najważniejszy ślub w polskim MLM

przez Katarzyna Wagner
188

Nowy Rok zaczął się dla redakcji „Network Magazynu” bardzo w terenie i strasznie imprezowo. Począwszy od Sylwestra. Pierwszą w 2011 roku niespodzianką był nasz udział (31.12.20010-02.01.2011) w hipotetycznie najważniejszym ślubie w historii polskiego sektora MLM.

ee

Pierwsze trzy dni Nowego Roku redakcja „Network Magazynu” bawiła się do utraty tchu na weselu Agnieszki Błotko (teraz Nowak) budującej swój MLM we współpracy w firmą K-Link Poland. Przypomnijmy, że Błotkowie to w branży ludzie specyficzni i niekonwencjonalni, bo marketing sieciowy jest dla nich biznesem totalnie rodzinnym. Najprężniej działa mama Aleksandra i jej córka Agnieszka, ale również dobrze radzi sobie pozostałe rodzeństwo Agnieszki – Klaudia, Bartek i Damian. Ponadto trzeba zaznaczyć, że Ola i Agnieszka są członkami elitarnego Klubu TOP Liderów MLM.

Zarówno na ceremonii ślubnej, jak i na zabawie weselnej bawiła się ekipa z „Network Magazynu”, jak i z K-Link Poland. Z firmy byli: dyrektor K-Link Poland – Krystyna Słowińska z mężem Andrzejem, Anna Klimas, Bożena Sałapat, Katarzyna i Jan Skupień, Joanna i Mirosław Maślanka.

– Udało mi się już przeżyć kilka rasowych, wiejskich wesel, ale muszę przyznać, że na takim typowo góralskim byłem pierwszy raz w życiu. I śmiało mogę powiedzieć, że było to najlepsze wesele na jakim gościłem. Ludzie wspaniali, żarcie przednie, a muzyka wyborna – nic dodać, nic ująć. Choć ogólnie nienawidzę tańczyć, to muszę przyznać, że w tym przypadku nie dało się usiedzieć za stołem. Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak się wybawiłem, za co przede wszystkim, z pewnością jest wdzięczna moja małżonka. Jednak marketing sieciowy, a przede wszystkim ludzie w nim działający, to nie tylko biznes, ale również umiejętność wytworzenia bardzo specyficznej atmosfery w kwestii stosunków międzyludzkich – komentuje Maciej Maciejewski.

P.S. Serdecznie pozdrawiamy świeżo upieczonego teścia Agnieszki, z którym na różne tematy dyskutowało się wyśmienicie. Już wprosiliśmy się na chrzciny.

Mogą Cię również zainteresować