Jak wygląda typowy dzień networkera w branży MLM?

przez Klaudia Stawiarska

Jak wygląda dzień osoby działającej w branży marketingu sieciowego, budującej biznes za pomocą internetu? Jakie są priorytety w działaniu codziennym, kiedy rekrutujesz na Facebooku? Dziś odpowiadam na to pytanie w serii Q&A z własnego doświadczenia…

Masz wrażenie, że dzień mógłby być trochę dłuższy, a zadań do zrobienia „trochę” mniej? Ja osobiście mam ciągle coś do zrobienia i wydaje mi się, że lista zadań nigdy się nie kończy… Natomiast mimo to „udaje mi się” zrobić tak dużo, że pod koniec dnia/tygodnia/miesiąca, sama jestem w szoku i pytam: kiedy ja to wszystko zrobiłam?

No właśnie… Jak ja to zrobiłam? Wiesz w czym tkwi sekret? W ORGANIZACJI lub bardziej nazwałabym bym to samo-zorganizowaniem siebie i swojej pracy. Odkąd pamiętam jestem osobą, która ciągle tworzy jakieś tabelki, listy „to do” oraz planuje dni, tygodnie i miesiące, aby jak najlepiej wykorzystać swój czas. Tak również było, kiedy zaczęłam swój pierwszy biznes stacjonarny, a następnie biznes network marketingu. Na początku wielki chaos i kompletny brak zorganizowania swojej pracy, co powodowało wieczny „brak czasu” oraz brak efektów, a w rezultacie powstawało sfrustrowanie i „gubienie się w codziennym działaniu”.

Natomiast z moim podejściem do życia, które zawsze skupia się na rozwiązaniach, postanowiłam poszukać jakiegoś sposobu, by zmienić tę sytuację. I oczywiście kto szuka, ten znajduje. Znalazłam dla siebie super sposób na działanie online w branży MLM za pomocą social mediów. Metodą prób i błędów stworzyłam sobie „złoty środek” na zorganizowanie swojej pracy tak, aby jak najlepiej wykorzystać dostępny czas na biznes. Nie muszę pewnie wspominać o tym, jak bardzo pozytywnie wpłynęło to na moją produktywność i efekty w biznesie.

Być może Ty też jesteś taką osobą, która ciągle ma poczucie życia w chaosie i braku organizacji w swoim działaniu, a co za tym idzie masz słabe efekty. Być może nie wiesz jak ustalić priorytety, by jak najlepiej wykorzystać swój czas. Być może ciągle odkładasz zadania na później, ponieważ wciąż brakuje Ci dobrego planu i organizacji swojej pracy. Być może ciężko Ci jest pogodzić pracę na etacie, obowiązki domowe i biznes, brakuje Ci umiejętnej organizacji swojego czasu. Jeśli widzisz choć trochę siebie w tej historii, to mam dla Ciebie rozwiązanie!

Stworzyłam szkolenie online, które trwa nieco ponad godzinę, natomiast pokaże Ci w nim sam konkret – jak zorganizować swoją pracę online w branży MLM. Pokażę Ci krok po kroku jak ustalić priorytety, jak ustalić plan działania i jak wykorzystać najlepiej czas dostępny na biznes. Polecam Ci bardzo! Sama, gdybym otrzymała takie szkolenie na początku mojego działania, to zapewne oszczędziłabym mnóstwo czasu, a mój biznes rozwijałby się dużo szybciej! Zapraszam:

Klaudia StawiarskaKlaudia Stawiarska

Autorka materiału z wykształcenia jest event managerem i marketingowcem. Skończyła dzienne studia w Irlandii – Business with Event Management (Limerick Institute of Technology). Interesuje ją rozwój osobisty oraz niezależność finansowa. Uważa, że każdy z nas zasługuje na takie życie, jakie sobie wymarzył. Nie jest zwolenniczką pracy na etacie i spełniania w ten sposób czyichś marzeń. Jest przekonana, że życie jest za krótkie, aby odkładać swoje marzenia na później i spełniać cudze. (np. swojego szefa). Odkrywa niesamowite możliwości pracy przez internet i to właśnie pokazuje innym, by również mogli doświadczyć wolności finansowej i niezależności w swoim niesamowitym życiu. Od początku 2017 roku zdobywa doświadczenie w branży MLM. Od tego momentu zaczęła się jej przygoda z biznesem online oraz budowaniem różnych źródeł dochodu za pomocą internetu. Prywatnie jest miłośniczką rozwoju osobistego, zdrowego stylu życia, dobrych książek i podróży. Więcej informacji na blogu: www.klaudiastawiarska.pl

Mogą Cię również zainteresować