Jak z biznesu MLM czerpać korzyści i satysfakcję?

przez Katarzyna Wagner
1394 odsłony

Nazywam się Anna Szymelfenig-Rogalewska. Kiedyś też miałam zawodowy dylemat, ciężki orzech do zgryzienia. Co robić w życiu? Jak znaleźć pewny i skuteczny sposób, system do zarabiania pieniędzy? Taki, który da mi radość z życia, wolność, swobodę, a jednocześnie pozwoli dobrze zarobić. Jak to mówią: „kto dobrze szuka, ten znajdzie…”

Anna Szymelfenig-RogalewskaAnna Szymelfenig-Rogalewska

KIM JESTEM?

Od urodzenia mieszkam w Trójmieście. Skończyłam studia wyższe na Akademii Morskiej w Gdyni, później podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim. Po studiach, mimo tego, że skończyłam je z wyróżnieniem, przez dłuższy czas nie mogłam znaleźć pracy. Gdy już ją znalazłam okazało się, że nie daje mi ona satysfakcji. Pod każdym aspektem. To m.in. dlatego buduję biznes MLM. Pasjonuje mnie rozwój osobisty – w pełnym tego słowa znaczeniu. Interesuje się psychologią alternatywną i literaturą związaną z tym zagadnieniem. Bardzo często korzystam z tego typu kursów i szkoleń, co ułatwia mi pracę z ludźmi.

CO ROBIĘ?

Praca na etacie nie dawała mi satysfakcji, więc szybko postanowiłam to w swoim życiu zmienić. Poszukiwałam ciekawej alternatywy. Nie było to łatwe zadanie. Później, ze względów osobistych, musiałam zrezygnować z etatu. Wówczas spotkałam kogoś, kto pokazał mi marketing sieciowy. I tak oto zaczęłam przygodę z MLM.

DLACZEGO WŁAŚNIE TO?

Na samym początku kierowała mną głównie ciekawość. Jednak po pewnym czasie zauważyłam, że pomaganie innym ludziom daje mi ogromną przyjemność i satysfakcję. A przy okazji, dzięki temu mogłam zarobić pieniądze. To jest fascynujące!

JAKIE ASY MAM W RĘKAWIE?

W network marketingu najbardziej podoba mi się elastyczny czas pracy oraz bycie „szefem” samemu sobie. Poza tym współpracę z firmą MLM traktuję nie tylko i wyłącznie w kontekście biznesu – to jest moja pasja i pomysł na życie. Tak naprawdę każdy dzień w tej dziedzinie niesie ze sobą nowe doświadczenia. Dzięki tej pracy poznałam mnóstwo ciekawych ludzi, nawiązałam wiele przyjaźni. „To jest biznes relacji”, gdzie najważniejszy jest kontakt z drugim człowiekiem. Niestety praca na etacie nie daje nam takich możliwości. Bardzo często nie pozwala nam być sobą, ponieważ np. musimy się całkowicie podporządkować szefowi.

Z KIM DZIAŁAM?

W MLM działa wiele dobrych firm. Dlaczego akurat Prouvé? Co wyróżnia tę firmę od innych? Dla mnie najważniejszy w marketingu sieciowym jest produkt. Nie potrafiłabym promować czegoś, co w 100% nie spełniałoby moich oczekiwań. I tutaj złapałam byka za rogi. Markę Prouvé poznałam w ubiegłym roku, na samym początku jej rynkowego debiutu i zachwyciły mnie znajdujące się w jej ofercie produkty. Dodatkowo, na mój wybór wpłynęła przystępna cena i świetny plan marketingowy. Poza tym Katarzyna Trawińska –właścicielka firmy, jest kobietą z klasą, która emanuje bardzo pozytywną energią. Kocha ludzi. Wiedziałam, że jeśli Prouvé jest jej pomysłem i dziełem, to produkty będą na najwyższym poziomie. Nie zawiodłam się.

DLACZEGO O TYM MÓWIĘ?

Z tą firmą naprawdę można zbudować coś pięknego i wielkiego. To polskie, rzetelne, etyczne i dynamiczne przedsięwzięcie biznesowe. Pomogę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka porządnego systemu MLM. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz. Co będziesz z tego miał?

Anna Szymelfenig-RogalewskaAnna Szymelfenig-Rogalewska

Marketing sieciowy to biznes XXI wieku, w którym możesz wszystko, ale nic nie musisz. W tej branży nie istotny jest wiek, płeć czy wykształcenie. Liczy się przed wszystkim charyzma, szacunek dla drugiego człowieka i chęć działania – i właśnie takich ludzi szukam. Poza tym w zespole najważniejsze są dobre relacje, tolerancja, zadowolenie i przyjemność z pracy. Te wartości są dla mnie najcenniejsze, bo dzięki nim ludzie czerpią z biznesu większą satysfakcję, co później przekłada się również na efekty finansowe.

Krótko i na temat: jeśli ktoś chce podjąć ze mną współpracę otrzyma dostęp do wysokiej jakości produktów oraz moją pomoc na każdym szczeblu. Pozdrawiam.

Mój nr partnerski: 1705041

Mój nr telefonu: 727 925 487

Mój adres mailowy: [email protected]

Mogą Cię również zainteresować