Już jest! Almanach Marketingu Sieciowego

przez Piotr Hoffmann
708 odsłony

Dziś prezentujemy długo oczekiwany „Almanach Marketingu Sieciowego”, najmłodsze i ukochane dziecko redaktora Maciejewskiego. W jednym tomie zebrane zostały najlepsze artykuły, jakie ukazały się na łamach „Network Magazynu” w ciągu ostatnich 6 lat.

To pierwsze tego typu wydawnictwo na świecie, które w jednym tomie zbierałoby teksty takich osobistości świata biznesu, jak: Donald Trump, Robert i Kim Kiyosaki, Michael Strachowitz, Edward Ludbrook czy Henryka Bochniarz.

Branża czekała od dawna na publikację, która nie tylko wprowadzałaby w tajniki branży MLM-owych debiutantów, ale również byłaby użytecznym narzędziem dla prawdziwych wiarusów. W Almanachu znalazły się zarówno artykuły z dziedziny multi level marketingu, jak i z zakresu psychologii biznesu, komunikacji interpersonalnej i motywacji. Co jeszcze znalazło się w Almanachu? Żeby dowiedzieć się tego, wystarczy w tym miejscu przeczytać spis treści. To naprawdę robi wrażenie!


Całość ma 102 strony. 94 stron redakcyjnych oraz 8 spersonalizowanych stron przygotowanych w oparciu o materiały dostarczone przez zamawiającego, w tym reklama na ostatniej stronie. Całość pięknie złożona graficznie, na dobrym papierze i grubej, lakierowanej okładce.

Niektórzy pewnie pamiętają zerowy numer „Network Magazynu”. Ukazał się pod tytułem „Recruiting Tools – Sponsor Tools”. Rozszedł się w nakładzie ponad 100.000 egzemplarzy. Służył on wielu networkerom, jako podstawowe narzędzie pracy do budowania swoich struktur. Niestety od jego wydania minęło przeszło 6 lat. Radykalnie przez ten czas zmienił się zarówno rynek, jak i branża MLM. Stąd postanowiliśmy przygotować kolejne wydanie specjalne.

Almanachu nie będzie można kupić w żadnym sklepie. Będzie można go zamówić wyłącznie za pośrednictwem firm MLM.
Jednak już teraz można poznać przedsmak Almanachu MLM. Ze strony www.almanachmlm.pl można pobrać za darmo pierwsze 30 stron tego wyjątkowego wydawnictwa w wersji PDF.

Mogą Cię również zainteresować