Karnawałowe seminarium FLPP w Bochni

przez Piotr Hoffmann

W dniach 29-30 stycznia br. byliśmy w Bochni (Millenium Wellness & Spa), gdzie odbyło się karnawałowego szkolenie i bankiet firmy Forever Living Products Poland. Organizatorami przedsięwzięcia byli TOP Liderzy – Bogumiła i Daniel Sroka.

Iwona Majewska-Opiełka i Bogusia Sroka
Iwona Majewska-Opiełka i Bogusia Sroka

29 stycznia kilkuset dystrybutorów współpracujących z firmą FLPP wzięło udział w świetnym szkoleniu, na którym prelegentką była niesamowita Iwona Majewska-Opiełka. To prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm – inspiruje i porywa do działania. Od 1990 roku w ramach własnej firmy prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Była współzałożycielką Akademii Sukcesu w Chicago. Wykorzystując wykształcenie, osobiste doświadczenia i najnowsze ustalenia psychologii pozytywnej stworzyła spójną koncepcję rozwoju ludzi i organizacji, dostosowaną do polskich realiów i mentalności, którą nazwała logodydaktyką. Jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą dla najwyższej kadry kierowniczej. Autorka wielu cennych publikacji i książek.

Huczny bal karnawałowy rozpoczął się zaraz po kolacji, a trwał do białego rana. 30 stycznia przedsięwzięcie uwieńczyli autorskimi wykładami najdynamiczniejsi menedżerowie firmy – Jacek Bartkowiak, Bogumiła Sroka (członkini Klubu TOP Liderów MLM) oraz dyrektor Forever Living Products Poland – Jacek Kandefer. Obszerny fotoreportaż z tej imprezy opublikujemy w najbliższym numerze drukowanego „Network Magazynu”. A tymczasem zapraszamy na reportaż filmowy:

Mogą Cię również zainteresować