Konferencja Liderów Betterware

przez Piotr Hoffmann
729 odsłony

W dniach 20-22 marca 2009 roku w pięknej scenerii Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbyła się trzydniowa Konferencja Liderów Betterware, w której uczestniczyło 70 top liderów współpracujących z tą firmą marketingu sieciowego.

Dynamiczny rozwój Betterware w Polsce sprawia, że wielu przedstawicieli osiąga sukces w tempie, które zaskakuje zarówno ich samych, jak i firmę. Dlatego na konferencji odbyło się wiele szkoleń o tematyce biznesowej  pod wspólnym hasłem: „Przygotuj się na sukces“.

Dyrektor zarządzający Michał Mierzwiński poprowadził dwa szkolenia. Wykład „Sztuka przekonywania” przybliżył liderom najbardziej skuteczne techniki wywierania wpływu. Następny, zatytułowany „Najważniejsze cechy planu marketingowego” przypomniał podstawowe zalety tego biznesu. Szkolenie pod tytułem „Przywództwo, lepsza strona zarządzania”, poprowadzone przez dyrektor sprzedaży Renatę Frączkiewicz pokazało, jak efektywnie  prowadzić ludzi do sukcesu. Ostatnie szkolenie pt.: „Komunikacja interpersonalna” poprowadził koordynator ds. sprzedaży i szkoleń – Robert Janiga. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, jak sprawnie i skutecznie używać technik komunikacji w biznesie i życiu prywatnym.

Oprócz walorów czysto szkoleniowych konferencja dostarczyła także okazji do aktywnego spędzenia czasu wolnego. Liderzy korzystali z basenów, sauny, siłowni, masaży i wielu innych atrakcji.

(Piotr Hoffmann)

Mogą Cię również zainteresować