Konkurs – do zgarnięcia 3 zestawy gry EUROCASH

przez Magdalena Balcerza
1318 odsłony

Mam doświadczenie w MLM. Już od 10 lat uwielbiam ten biznes bo oparty jest na relacjach, a ja kocham ludzi i zawsze wyciągam z nich to, co najlepsze. Tutaj jeżeli człowiek Ci nie zaufa nic razem nie zdziałacie. Nie ma miejsca na kombinowanie, naciąganie czy udawanie, bo taki biznes bardzo szybko się skończy.

Bardzo często zadawałam sobie pytanie: jak zbudować tą relację jeszcze lepiej? Co robić, aby ludzie mogli mnie lepiej poznać i zaufać? Jak im pomóc, aby ich środowisko zrozumiało i zaakceptowało to, czym się zajmują i zaczęło ich wspierać?

Pazerna na sukces często również zadawałam sobie pytanie skąd wziąć idealnego partnera w biznesie i  jakie powinien mieć cechy, a co najważniejsze jak mam go rozpoznać…

Mój idealny kandydat na współpracownika. MOJE TOP 10:

  • komunikatywny
  • inteligentny
  • nastawiony na rozwój
  • przedsiębiorczy
  • kreatywny
  • pewny siebie
  • ma wiedzę biznesową
  • proaktywny
  • ambitny
  • etyczny

Odkąd wprowadziłam do swojej pracy grę EUROCASH ten biznes po prostu lepiej mi idzie. Spotykamy się regularnie z moim zespołem, ich przyjaciółmi, znajomymi i gramy. Ludzie sami do mnie przychodzą, żeby spędzić miłe popołudnie i zwykle zostają ze mną na dłużej kreując rzeczywistość w realnym świecie. Natomiast moi współpracownicy stają się jeszcze bardziej zaangażowani, kreatywni i świadomi w budowaniu biznesu i pomnażaniu pieniędzy, a do tego ich najbliżsi również zaczynają inaczej postrzegać ten świat, bo w końcu możemy im pokazać przy pomocy gry, że system taki jak MLM to jest coś naprawdę wartościowego!

Dlaczego gra planszowa EUROCASH to tak skuteczne narzędzie?

Budujemy społeczność, dobrze się bawimy, a ponadto uczymy się takich kompetencji jak: praca w zespole, podejmowanie decyzji, wychodzenie ze strefy komfortu, działanie z wizją końca. W grze możemy popełniać błędy używając sztucznych pieniędzy, co pomaga uniknąć kosztownych pomyłek w prawdziwym biznesie.

Gra planszowa EUROCASH i spotkania bardzo skutecznie rozwijają naszą inteligencję finansową i emocjonalną. Poza tym uczestnicy przekonują się, że bardzo często to właśnie marketing sieciowy jest najprostszą drogą do wolności finansowej lub skuteczną dźwignią do kolejnych biznesów. Regularna gra pozwala na otwarcie oczu i przećwiczenie różnych strategii biznesowych w bezpiecznych warunkach, gdzie w każdym momencie można zacząć jeszcze raz nie ponosząc konsekwencji, przećwiczyć różne scenariusze i odnaleźć swoją życiową drogę. I to, w czym człowiek jest najlepszy.

Misją naszego zespołu jest zwiększanie dobrobytu polskiego społeczeństwa, poprzez nowoczesne formy edukacji oparte na sprawdzonych w praktyce rozwiązaniach i wiedzy, które pozwalają pokonywać wewnętrzne bariery i nabywać nowe umiejętności dotyczące schematów działania i myślenia. Pozwalają one naturalnie tworzyć aktywa, systematycznie podnosić ich wartość oraz przekształcać je w przychody pasywne, które w połączeniu z dobrze wykształconą inteligencją emocjonalną doprowadzą każdego do wolności i niezależności finansowej!

Firma EUROCASH nie zajmuje się sprzedażą produktów ani gotowych rozwiązań, które sprawią, iż z dnia na dzień staniesz się bogaty. Jedyne co zapewniamy, to fundamentalna wiedza z dziedziny Inteligencji Finansowej, która pozwala osiągnąć wszystko to, czego uczy nasza gra, która jest ucieleśnieniem wszystkiego, co nasza firma sobą reprezentuje oraz sukcesów, jakie odnieśli jej twórcy.

Teraz mamy wyzwanie dla Ciebie! Możesz otrzymać od nas jedną z 3 gier EUROCASH i wykorzystać ją do nauki i zabawy ze swoimi przyjaciółmi!

Napisz do nas na adres [email protected] o tym, jak poprzez swoje codziennie działania możesz nam pomóc w realizacji naszej misji zwiększania dobrobytu polskiego społeczeństwa. Konkurs trwa do ostatniego dnia lipca 2014 roku.

Dwie najciekawsze odpowiedzi wybrane przez nas oraz jedna, która uzyska najwięcej like’ów na FB otrzymają od nas grę oraz bezpłatne zaproszenie na warsztaty EUROCASH. Dla wszystkich osób, które wezmą udział w zabawie mamy zaproszenie na warsztaty EUROCASH organizowane regularnie w największych miastach w Polsce. 

Mogą Cię również zainteresować