Krzysztof Markowski z firmy LifeWave: Mam gęsią skórkę jak pomyślę, dokąd zmierzamy!

przez Maciej Maciejewski
5388 odsłony

Od lat wiadomo, że system MLM to potężny, uśpiony potencjał. Dopóki ktoś nie potraktuje go na serio. Dopóki nie zaangażuje się tak, jak do własnego biznesu. Z odpowiednią wizją, planem, zaangażowaniem, niezłomnością. Oczywiście niezbędne jest też nieustanne budowanie i wzmacnianie trzech filarów – wiara i przekonanie do produktów/usług/ i Twojej firmy, wiara w branżę oraz najważniejsze – wiara w siebie: „ja potrafię to zrobić!”

Krzysztof Markowski

Kiedy po raz pierwszy spotkałem to rozwiązanie biznesowe, podobnie jak wielu z Was pomyślałem, że to nie może być aż tak proste. Musi być jakiś haczyk. Początkowo pojawia się ekscytacja, nieuzasadniona, że można coś osiągnąć małym nakładem pracy – błąd, że można nawet zbudować ciągły, pasywny dochód, właściwie tylko dołączając – wielki błąd.

Wszystko i wiele więcej jest możliwe, jeśli tylko zrozumiesz, że MLM to biznes, który nie jest dla każdego i pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić, to przekonać siebie. Bo jeśli Ty nie masz wiary, że dasz radę, nikt Ci nie uwierzy. A weryfikacja przychodzi bardzo szybko. Ciepły rynek pokaże Ci Twoje miejsce w szyku, szybciutko podcinając skrzydła. To właśnie najczęściej bliscy sprowadzają początkującego networkera do parteru, rozkładają na łopatki. Leżysz i kwiczysz.

Krzysztof Markowski

Chyba, że ten etap przeżyjesz i postanowisz dowiedzieć się więcej. Wtedy Twoje szanse rosną. MLM to rozwiązanie inne niż klasyczne zarabianie pieniędzy na etacie czy w biznesie tradycyjnym, nawet sprzedażowym. Bo MLM to oczywiście sprzedaż. Prowizje wypłacane Tobie nie biorą się z magicznego kapelusza, one pochodzą wprost ze sprzedaży, są częścią tego, co sprzedaż i co sprzeda Twoja struktura sprzedażowa.

Jeśli ktokolwiek zaproponuje Ci „biznes” MLM bez pracy, bez rekrutacji, bez sprzedaży, bez profesjonalnego wsparcia – uciekaj jak najszybciej!

Dlaczego jest innym rozwiązaniem? Otóż z prostego faktu. Osoby, które Cię zapraszają, są żywo zainteresowane Twoimi efektami, Twoimi prowizjami, Twoją rosnącą sprzedażą. Profesjonalista w tej branży nie tylko z lekkością zaprosi Cię do swojego projektu, ale zbuduje z Tobą relacje angażując się na serio, da Ci wsparcie i dużo więcej, będzie chciał, abyś był lepszy, żebyś osiągał więcej niż on. Wyobrażasz to sobie na etacie?

Autor publikacji z Davidem Schmidtem, twórcą i założycielem firmy LifeWave

To rozwiązanie, jak wspomniałem, jest inne i nie dla każdego. Wymaga zrozumienia, że jest proste, ale nie łatwe. Proste, bo możesz zacząć tego samego dnia po dołączeniu do systemu zacząć budować swój biznes. Tak, możesz zacząć sprzedawać natychmiast. Jak? – zapytasz. Otóż osoba zapraszająca daje Ci wsparcie jako ekspert, a ty masz za zadanie organizować spotkania z nowymi osobami, prospektami. Twój ekspert na początku wykonuje główną pracę (3-way calls), ale Ty w tym czasie uczysz się tego biznesu, obserwujesz robisz notatki, szkolisz się. Znajdź piękniejszy biznes, w którym zaczynając od zera, uczysz się i zarabiasz budując swoją przyszłość!

Powiedziałem wcześniej, że nie jest to łatwe rozwiązanie. Tak, bo w zasadzie każdy kogo poznałem, chce to robić po swojemu. Zaczynając bez przygotowania, bez znajomości narzędzi. Chcemy przekonywać spotkanych ludzi, używając wszystkich mądrości tego świata – kolejny wielbłąd. I to taki, który kasuje wiele karier na samym początku. Otóż profesjonalista w tej branży to konsultant, który przedstawia swoją propozycję, przekazuje informację sprowadzając profesjonalnie cały proces do pytania: „czy chcesz sobie kupić te produkty?” lub „czy chcesz do mnie dołączyć?”

Krzysztof Markowski

Po drodze oczywiście są inne proste, lecz nie łatwe czynności, które zwiększają szanse na efekty. To jest biznes małpowania najlepszych rozwiązań, starając się jednocześnie zostać sobą. To biznes relacji, gdzie jesteś sprzedawcą, opiekunem, doradcą, często dobrym znajomym i przyjacielem. MLM to najwspanialszy biznes na świecie, dający Ci nieograniczony potencjał z jednoczesnym elementem pomagania innym. Tutaj możesz wpłynąć bardzo pozytywnie na wiele ludzkich istnień, możesz uratować wiele osób, które zostały dotknięte kryzysem covidowym, które straciły pracę, biznesy. Często jesteś na misji ratunkowej.

A z kim robić biznes MLM? Ja działam w firmie LifeWave. To obecnie jeden z największych potencjałów na świecie. Z małej firmy (25 milionów dolarów obrotu w roku 2018), po dwóch latach zbliżamy się do ponad 200 milionów dolarów obrotu. To ponad dziesięciokrotny wzrost! Z ośmiu miesięcy 2020 roku, aż 50% to kolejne rekordy sprzedaży miesięcznej, tygodniowej i dziennej. Cztery miesiące z ośmiu to potężne wzrosty.

A wszystko głównie dzięki X39 czyli produktowi aktywującemu nasze własne komórki macierzyste do młodszego stanu, resetującemu 1/3 genów do stanu młodszego – fontanna młodości w cenie dostępnej dla każdego!

Dotychczasowe terapie komórkami macierzystymi to wydatek rzędu od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych za kurację. Nasze rozwiązanie to tylko $100 netto miesięcznie i dostępne w ponad 100 krajach na świecie! Dla przykładu w Japonii, która oszalała na punkcie LifeWave i produktu X39, w ciągu niespełna dwóch lat przyłączyło się ponad 30 000 członków. To ponad 150 osób dziennie. A mówię tylko o jednym kraju!

W naturalny sposób biznes LifeWave zmierza do pierwszego miliarda obrotu rocznie i osiągnie to już niebawem. Ten potencjał jest o wiele większy, bo X39 to dopiero pierwszy z całej serii produktów regeneracyjnych. Kolejne wejdą na rynek niebawem. Mam gęsią skórkę jak pomyślę, dokąd zmierzamy. Ale jesteśmy gotowi. Po 15 latach przygotowań firma jest gotowa. My jesteśmy gotowi. A Ty? Jesteś gotowy?

Życzę Ci wytrwałości, niezłomności, ale przede wszystkim dobrej zabawy! Krzysztof Markowski, executive director, LifeWave. E-mail: [email protected], tel. +48 572 820 507.

Mogą Cię również zainteresować