Kurs „Wizerunek w sieci” tylko w Vidnecie…

przez Piotr Hoffmann
505 odsłony

5 lipca, godzina 17.59. Ekipa techniczna ponownie sprawdza sprzęt, Maciej Budzich ostatni raz przegląda notatki i wreszcie daje znak.

Tak rozpoczyna się pierwsze szkolenie kursu „Wizerunek w sieci” w Vidnecie. Pokój już kilkanaście minut wcześniej zapełnił się uczestnikami, którzy teraz witają się na czacie. Za chwilę zaczną zadawać pytania prelegentowi…


Szkolenie trwało godzinę. Maciej Budzich poruszył w nim podstawowe zagadnienia związane z promocją swojego wizerunku w Internecie. Uczestników szczególnie zelektryzował jego fragment poświęcony adresom e-mail. Budzich mocno podkreślił, iż adresy typu [email protected] czy [email protected] sprawiają, że potencjalni klienci nie będą traktowali nas poważnie. I dodał, że e-mail we własnej domenie można założyć już za złotówkę…

Weź udział w następnych szkoleniach!

Mediafun podkreślił znaczenie bloga dla działalności w Internecie. Najlepszym przykładem jest jego własny blog.mediafun.pl, działający od 2006 roku i mający więcej czytelników niż tygodnik „Polityka”. Nic dziwnego, że tego dnia Budzich miał na sobie T-shirt z napisem „Mam bloga i nie zawaham się go użyć”.

W ciągu tej godziny udało się poruszyć jedynie kilka kwestii z przebogatej tematyki wizerunku w internecie. Maciej Budzich zapowiedział jednak całą serię szkoleń, które przybliżą szczegółowo takie narzędzia marketingowego wykorzystania sieci jak: blogi, media społecznościowe czy mikroblogi.

Ilość miejsc ograniczona więc zarejestruj się już teraz

Szkolenia zaczną się już za niecałe dwa tygodnie, 19 lipca. Szczegółowy plan szkoleń i harmonogram można znaleźć tutaj. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają szkolenia w Vidnecie, obejrzyj fragment nagrania Briana Tracy!

Konkurs

UWAGA! KONKURS!

Zgarnij najnowszy telefon LG SWIFT GT540!

Wśród uczestników pierwszej części kursu „Wizerunek w sieci. Podstawy”, który odbędzie się 19 lipca rozlosujemy telefon LG SWIFT GT540 o wartości 799,00 zł!

Kliknij i wygraj LG!

Nie zwlekaj z rejestracją, ten wyjątkowy telefon może należeć do Ciebie! Pamiętaj, że wiedza, którą zdobędziesz podczas szkolenia jest bezcenna!

Mogą Cię również zainteresować