Kwarantanna a biznes MLM czyli czas zwycięstwa

przez Paweł Lenar

Możliwe, że szybko z domu nie wyjdziemy. Zatem nie pozwól, aby ten kryzys Cię stłamsił. Pamiętaj. Ten okres to dla nas czas zwycięstwa. Twoją powinnością, obowiązkiem i odpowiedzialnością jest również zwycięstwo! Nie pozwól, aby ten kryzys Cię stłamsił!

Paweł LenarPaweł Lenar

Być może demon epidemii zarazy, dopiero się na świecie rozjusza. Nie jestem epidemiologiem, ale potrafię składać do siebie fakty. Wszyscy obecnie zastanawiają się nad tym, czy wraz z nadejściem ciepła wirus zacznie zanikać. Rok temu, mniej więcej o podobnej porze, byłem w Panamie. W tej chwili panują tam temperatury w granicach 33 stopni w dzień i ponad 20 stopni w nocy. Teraz okazuje się, że kolejnym ogniskiem wirusa jest właśnie… Panama!

Rząd Panamy zarządził, że opuszczać mieszkanie mogą na zmianę kobiety i mężczyźni – łatwiej zachować odległość. Jeden dzień kobiety, następny mężczyźni itd. Zamknięte są lotniska, kina, restauracje itd. Jak u nas. Problem polega na tym, że pogoda w tym kraju wcale nie przeszkadza, aby koronawirus się rozprzestrzeniał.

Z kolei WHO zastanawia się nad tym czy nie założyć nam wszystkim na świecie masek na twarze, gdy tylko pojawimy się w przestrzeni publicznej. W Polsce – właściwie od dziś, już musimy tak robić. Dlaczego? Ktoś zjadł zupę z nietoperza i tak to już podobno poszło… Dalszy bieg wydarzeń trudno obecnie przewidzieć. Wygląda na to, że światowi przywódcy też nie za bardzo mają pomysł na to co z tą sytuacją zrobić. Są po prostu w kropce. Całe to równanie ma jeden wspólny mianownik:

Zarabianie z domu. Praca zdalna. Biznes on-line! Ten trend stanie się już nowym standardem na całym świecie. Prawdziwym złotem roku 2020.

Chcesz dowodów? Aplikacja ZOOM (do przeprowadzania wideo konferencji) w ciągu ostatniego miesiąca zwiększyła liczbę swoich klientów z 20 milionów do 200 milionów! Czy potrzebujesz dodatkowego komentarza w tej kwestii? Wygrają Ci, którzy najszybciej zaakceptują nowy standard i staną się inicjatorami nowej rzeczywistości. Dobra wiadomość jest taka, że taki system pracy razem z moim zespołem rozwijamy w network marketingu już od lat. Po części przypadkiem, a po części świadomie zbudowaliśmy studnie, zanim przyszła susza. Wykreowaliśmy dziesiątki historii sukcesu i to grubego kalibru.

Teraz Twoim biurem może stać się Twój salon. Twoje najważniejsze narzędzie pracy masz już w kieszeni spodni. Cały czas przy sobie. Możesz się tego nauczyć. Od dobrego lidera biznesu MLM dostaniesz odpowiednie wsparcie. Dzięki współpracy z moim zespołem wielu wstało jak Fenix z płomieni. Jeśli oni mogli – może każdy. Przyszedł czas, aby się dostosować, bo idą nieuchronne zmiany. W biznesie mamy już epokę lodowcową.

A co zrobić ze swoją psychiką? To proste! Nie pozwól, aby ten kryzys Cię stłamsił. Pamiętaj… Ten okres to dla nas czas zwycięstwa. Twoją powinnością, obowiązkiem i odpowiedzialnością jest również zwycięstwo! Nie pozwól, aby ten kryzys Cię stłamsił!

Twoje ciało zostało tak zaprojektowane, abyś mógł wygrywać. Wszystkie jego układy mają za zadanie utrzymywać Cię przy życiu i wspierać w realizacji Twoich zamierzeń. Wykorzystaj to teraz! W tym trudnym momencie. Masz układ odpornościowy, który – gdy o niego dbasz, może zabić każdego wirusa i bakterię. Masz intelekt, dzięki któremu możesz dostrzegać nowe okazje i nauczyć się dowolnej umiejętności, którą sobie wybierzesz. Masz wyjątkowy układ mięśniowy i kiedy ćwiczysz stajesz się silniejszy i bardziej wydajny. Podczas treningu uwalniają się do Twojej krwi endorfiny, które dodają Ci energii i poprawiają nastrój. W Twoim ciele masz zainstalowany potężny układ limfatyczny, który pozwala Ci zwalczać wirusy, bakterie i grzyby. Limfa porusza się w naczyniach limfatycznych za pomocą SKURCZÓW MIEŚNI. A to oznacza, że MUSISZ ćwiczyć, MUSISZ się ruszać. Tak, aby Twój organizm był silny, sprawny i gotowy na nowe wyzwania. A tych na pewno obecnie nam nie zabraknie.

Na ścianie w mojej siłowni wiszą dwa obrazy. Jeden przedstawia atakującego Orła a drugi potężnego Nosorożca. Zawsze, kiedy ćwiczę, te dwa symbole przypominają mi o tym, co jest potrzebne, aby wygrywać. Czasami w życiu, czy w biznesie, musisz być jak ten Orzeł, a innym razem jak Nosorożec. Moi znajomi wiedzą, że te dwa potężne zwierzęta są mi bardzo bliskie.

Orzeł jest królem przestworzy. Lata wysoko, ze spokojem. Obserwuje i ocenia sytuację. Jego orli wzrok pozwala mu z daleka dostrzec okazję, której inne zwierzęta nawet nie zauważą. Gdy Orzeł chwyta swoja okazję, już jej nie wypuści. Nosorożec jest jednym z najpotężniejszych zwierząt stąpających po Ziemi. W przyrodzie nie ma naturalnych wrogów. Jest nie do zatrzymania, bo jego skóra ma 5 centymetrów grubości.

Czy widziałeś kiedyś rozjuszonego, szarżującego nosorożca? Gdy atakuje, zawsze obiera sobie pojedynczy cel i szarżuje całą swoją potężną masą. Będąc nosorożcem, jesteś zawsze czujny. W dżungli musisz być czujny. Prawdopodobnie dlatego w dżungli nie ma ani owiec, ani krów. Nie miałyby żadnej szansy przeżycia. Dlatego jeśli chcesz zwyciężać, zapomnij o swych leniwych kumplach – krowach. Wyrusz na spotkanie nowych przyjaciół – nosorożców.

I wyłącz telewizor. Kolejna dawka polityki, negatywnych informacji i śmieciowych newsów nie poprawi Twojej sytuacji. Zadbaj o zdrowie fizyczne i psychiczne, zadbaj o swoja rodzinę. Opracuj plan ataku. Bądź jak Orzeł i Nosorożec. Czas kryzysu może być dla Ciebie najlepszym czasem w życiu. Trzymam kciuki, a w razie potrzeby pomogę.

PS. od redakcji: Jak widać kwarantanna i pozostawanie w domu nie zawsze i nie dla każdego wiążę się z problemem czasu wolnego od pracy i braku pieniędzy. Są wszak modele i systemy pozwalające generować świetne dochody w takiej sytuacji, a inteligentnie wykorzystany internet pozwala nawet na dynamiczny rozwój i wzrosty zarobków: „System MLM a biznes tradycyjny i praca zdalna w czasach pandemii. Kto ma największe szanse, a kto może stracić pracę?

Mogą Cię również zainteresować