Learn English and Success czyli o tym, jak nauka języka pomaga osiągać wyznaczone cele. Majstersztyk!

przez Maciej Maciejewski
1146 odsłony

Trudno zaprzeczyć stwierdzeniu, że znajomość języka angielskiego jest dziś niemal nieodzowna – zwłaszcza w świecie biznesowym, w którym często wykorzystuje się go w ramach codziennej komunikacji. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak pomocnym narzędziem może się okazać nauka angielskiego na drodze do szeroko pojętego samorozwoju.

Brian Tracy

To właśnie ona otwiera furtkę do morza najlepszych materiałów rozwojowych na świecie, dostępnych wyłącznie w języku angielskim. W rezultacie znajomość angielskiego może stanowić panaceum dla osób, które szukają swojej drogi w życiu lub pragną osiągać więcej niż dotychczas.

Jak to możliwe? Odpowiedzią jest innowacyjny kurs Learn English and Success stworzony we współpracy z Brianem Tracym.

Nauka języka angielskiego a rozwój osobisty

Co wspólnego mają ze sobą nauka angielskiego i rozwijanie własnego potencjału? Z pozoru wydaje się to oczywiste: im lepsza znajomość języka, tym więcej możliwości w sferze zawodowej. Nie da się ukryć, że wzmocnienie swojej pozycji na rynku pracy to jedna z najistotniejszych zalet biegłej komunikacji w języku angielskim – choć warto mieć świadomość, że nie jedyna.

Zyskanie nowych kompetencji, zwłaszcza w tak praktycznej sferze jak nauka języka, ma zbawienny wpływ na pewność siebie. Kiedy potrafimy wyrazić swoje myśli w obcym języku, otwiera się przed nami szereg nowych możliwości – zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym. Ni stąd, ni zowąd okazuje się, że możemy dokonać znacznie więcej niż się nam wydawało. Możemy pozyskiwać nowych partnerów biznesowych, przechodzić prestiżowe szkolenia i swobodnie podróżować po całym świecie, bo nie blokuje nas już obawa przed niezrozumieniem. Odkrywamy też fascynujący świat anglojęzycznych materiałów edukacyjnych. Nie musimy już czekać na polskie wydanie książki, która przyniesie nam wymierną wartość, czy liczyć na to, że ktoś stworzy polskie napisy do filmów znanych mówców bądź przedsiębiorców.

Kurs Learn English and Success udowadnia jednak, że nauka języka angielskiego może przynieść znacznie większe korzyści. Metoda dostosowana bezpośrednio do indywidualnych uwarunkowań kursanta w połączeniu z nietuzinkową tematyką sprawiają, że łatwiej jest poznać własne wartości oraz ograniczające przekonania, a w rezultacie uporządkować swoje życie i realizować obrane cele. Nauka w stylu Briana Tracy’ego rewelacyjnie sprawdzi się zatem w przypadku osób, które pragną nie tylko podszlifować angielski, ale także zadbać o rozwój osobisty. Kurs Learn English and Success może stanowić nieocenioną pomoc dla osób, które utknęły w martwym punkcie i potrzebują motywacji do zmiany.

Na czym polega ta metoda?

Jak to możliwe, że kurs Learn English and Success pomaga osiągać cele w tak spektakularny sposób? Przede wszystkim opiera się on na teorii Inteligencji Wielorakich stworzonej przez Howarda Gardnera, w myśl której uczymy się najefektywniej, gdy korzystamy ze swojego najsilniej rozwiniętego rodzaju inteligencji. W niektórych przypadkach jest to inteligencja językowa, choć równie dobrze może to być inteligencja muzyczna, interpersonalna czy ruchowa. Metoda, na której opiera się ten kurs, umożliwia skorzystanie z potencjału dominującego typu inteligencji, co znacząco wpływa na osiągane wyniki.

Jednocześnie, kurs Learn English and Success jest skonstruowany w taki sposób, że kursant od razu widzi swoje rezultaty, a to bezpośrednio przekłada się na jego motywację. To jednak nie wszystko – podobnie jak w przypadku określonego rodzaju inteligencji, motywacja również może przybierać różne oblicza w zależności od człowieka. Wyjątkowość tego kursu polega na tym, że uwzględnia on indywidualny styl motywacji kursanta, bazując na jego unikatowych talentach i marzeniach. Jego skuteczność potwierdzają najnowsze badania, które udowadniają, że nauka przynosi najlepsze efekty wtedy, gdy sposób zdobywania wiedzy jest dostosowany do indywidualnych preferencji i kompetencji ucznia.

A czego nauczy mnie ten kurs?

Kurs Learn English and Success to coś więcej niż tylko praktyczna nauka słownictwa czy gramatyki. Starannie przemyślana tematyka zajęć inspiruje do rozwoju na licznych płaszczyznach. Kursanci mogą się między innymi dowiedzieć jak zbudować pozycję eksperta w wybranej dziedzinie, jak wyznaczyć i osiągnąć cele finansowe, co powstrzymuje ich przed działaniem oraz jak usunąć przeszkody stojące na drodze do sukcesu budowanego w oparciu o własne wartości. Omawiane zagadnienia i sposób prowadzenia kursu pomogą im zrozumieć i w pełni wykorzystać własny potencjał, a także sporządzić solidny plan działania, by wreszcie ruszyć z miejsca. Nowatorska forma kursu, pełna angażujących gier słownych, testów oraz motywujących elementów rywalizacji, znacznie uatrakcyjni dodatkowo proces nauki, skutecznie rozprawiając się z wyobrażeniem o żmudnym wkuwaniu słówek i czasów. Bezcennym bonusem jest sesja coachingowa nagrana przez samego Briana Tracy!

Kurs Learn English and Success to fascynująca, sześciomiesięczna przygoda opracowana z myślą o tym, by pomóc kursantom rozwinąć skrzydła na wielu płaszczyznach. Co najistotniejsze, odbywa się on w pełni online co oznacza, że każdy jest w stanie wygospodarować czas na doskonalenie swoich umiejętności. Rezultaty tej przygody wykraczają daleko poza sferę kompetencji językowych co sprawia, że to idealny wybór dla osób, które oczekują od nauki (oraz od życia) czegoś więcej.

Szczegółowe informacje i możliwość zakupu tego wyjątkowego szkolenia znajdują się w tym miejscu:

https://briantracyenglish.pl/learn-english-and-success

Mogą Cię również zainteresować