Letnie Spotkanie Menadżerskie

przez Piotr Hoffmann
577 odsłony

Profesjonalizm, wytrwałość w dążeniu do celu i skuteczność – to cechy, które charakteryzują Katarzynę i Marka Dziurów, na co dzień współpracujący z firmą Akuna. 18 czerwca br. byliśmy na spotkaniu ich struktury w Zawierciu.

Uczestnicy spotkania w Zawierciu
Uczestnicy spotkania w Zawierciu

Seminarium struktury Katarzyny i Marka Dziurów odbyło się 18 czerwca 2011 roku w hotelu Villa Verde (Zawiercie). Była to kolejna część całego cyklu Spotkań Menadżerskich, tym razem zatytułowana „Zobacz możliwości i wykorzystaj swoją szansę”.

Spotkanie rozpoczęła Katarzyna Dziura wykładem „Nowe produkty. Dlaczego są takie ważne Selen, Cynk, Wit C”. Następnie w temacie „Jak niewiele wiemy na temat naszego organizmu – ciekawostki” zaprezentowała się Wanda Górska. Po tym wykładzie odbyły się znane już ze spotkań tej grupy „Gorące krzesła”, czyli autentyczne historie opowiadane przez uczestników szkolenia. Po przerwie miały miejsce nominacje, a tę cześć poprowadził Edward Liszka. Z kolei „Moja historia. Warto nie rezygnować z…” był tematem przewodnim prelekcji Krzysztofa Janisza.

Po obiedzie mikrofon wręczono Magdalenie Bobie, która opowiedziała „Moją historię o poszukiwaniu własnej drogi i podjęciu decyzji”. Po niej miał swoje 20 minut Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”, w wykładzie „Wyjątkowość biznesu MLM w dzisiejszych czasach”. Po nim z kolei przyszła pora na inspirujące wystąpienie prezesa Akuna Polska Tomasza Kwolka, a spotkanie zakończyła Katarzyna Dziura w panelu „Wykorzystaj swoją szansę”. Obszerny fotoreportaż z tego seminarium opublikujemy we wrześniowym wydaniu drukowanego „Network Magazynu”, a tymczasem zapraszamy na relację filmową:

Mogą Cię również zainteresować