LR Health & Beauty wciąż zaskakuje. Dziś o totalnie nowym systemie produktów LR:GO

przez Maciej Maciejewski
1740 odsłony

Chyba nikt nie ma wątpliwości, jak wiele korzyści przynosi regularne uprawianie sportu. Co zatem zyskujemy prowadząc aktywny tryb życia? Dlaczego warto uprawiać sport i w ogóle się ruszać? Jak sprawić, aby aktywność fizyczna nie była przymusem, a wielką przyjemnością?

Rozwiązaniem i odpowiedzią na te pytania jest najnowszy system produktów LR:GO, które wzbogacone są w składniki odżywcze dopasowane odpowiednio do danej fazy treningu. Całościowy system LR:GO oferuje żywność fitness, która pomaga w skutecznym treningu. Produkty opierają się na przemyślanym koncepcie składników odżywczych i wychodzą naprzeciw rożnym potrzebom w trzech fazach treningu – PRZED, W TRAKCIE i PO aktywności fizycznej.

PRE Performance Gel

 • Zawiera m.in. ekstrakt z miłorzębu, kreatynę i aminokwasy
 • Wspiera funkcje psychiczne i poznawcze 1 oraz sprawność umysłową 1, wspomaga metabolizm energetyczny 2 i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i chrząstki 3
 • Orzeźwiający smak owoców cytryny i marakui
 • 14 pojedynczych porcji gotowych do spożycia przed treningiem

Cena katalogowa: 255,00 zł

Zawartość: 700g/ 14 porcji po 50g

INTRA Performance Powder

 • Z acerolą, tauryną, L-karnityną, kompleksem witamin i minerałów
 • Pomaga utrzymać sprawność i wytrzymałość 4 , wspiera funkcjonowanie serca 5, wspomaga zachowanie równowagi wodno-elektrolitowej 6
 • Świeży smak cytrynowo-grejpfrutowy
 • 14 pojedynczych porcji, które można wziąć ze sobą na siłownię. Otwórz saszetkę, rozpuść w 300 ml wody, wypij i ćwicz dalej

Cena katalogowa: 210,00 zł

Zawartość: 280g/ 14 porcji po 20g

POST Performance Shake

 • Zawiera m.in. baobab, białko wegańskie i glutaminę
 • Wspiera przyrost masy mięśniowej 7, pomaga w regeneracji chrząstki i kości 8, wspomaga odprężenie mięśni 9
 • Pyszny smak czekoladowy lub bananowo-brzoskwiniowy
 • Zawartość wystarcza na przygotowanie 14 porcji – rozpuść 1-2 miarki proszku w 300ml wody w shakerze i wypij
 • LR:GO Shake bananowo – brzoskwiniowy

Cena katalogowa: 210,00 zł

Zawartość: 392g/ 14 porcji po 28g

LR:GO Shake czekoladowy

Cena katalogowa: 230,00 zł

Zawartość: 392g/ 14 porcji po 28g

LR:GO to nie tylko produkty, to całościowy program z odpowiednio przemyślaną koncepcją żywieniową, planami treningowymi, poradami ekspertów, filmów z ćwiczeniami i wielu innych.

Marka LR we współpracy z wykwalifikowaną trenerką personalną Klaudią Schmidt przygotowała pełny pakiet kilkunastominutowych treningów, obejmujący wszystkie partie ciała, który z powodzeniem KAŻDY może wykonywać samodzielnie w domu. Wszystkie filmy dostępne są na kanale:

YouTube@LRHealthAndBeautyPolska

Więcej informacji na temat najnowszej gamy produktowej LR:GO uzyskasz u niezależnych partnerów biznesowych LR oraz w mediach społecznościowych:

Facebook: @lrhealthandbeautypolska

Instagram: @lrhealthandbeautypolska
1 Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie. Kwas pantotenowy przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Kwas pantotenowy przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Foliany, witamina B12, magnez pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych. 

2 Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Biotyna i kwas pantotenowy przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

3 Wapń i magnez pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki.

4 Witamina C, tiamina i niacyna przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina C i witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

5 Żelazo przyczynia się do prawidłowego transportu tlenu w organizmie. Tiamina pomaga w prawidłowej pracy serca.

6 Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.

7 Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej.

8 Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki. Białko przyczynia się do utrzymania prawidłowych kości.

9 Magnez, wapń i witamina D pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania mięśni.  * dotyczy produktu po przyrządzeniu

O firmie: https://www.lrworld.com/pl/

Mogą Cię również zainteresować