LunaCol. Firma COLWAY wprowadza unikatowy produkt

przez Marek Wyrzychowski
2505 odsłony

„LunaCol jest najważniejszym produktem suplementacyjnym, jaki powstał w historii COLWAY i pierwszym dotąd takim na świecie. Zawiera trzy, niezwykle ważne dla profilaktyki substancje, które uzupełniają spożywane przez nas pokarmy w składniki istotne dla układu odpornościowego” – informuje firma.

COLWAY to znany i ceniony na naszym rynku przez dystrybutorów oraz klientów podmiot, działający w systemie marketing sieciowy. Firma – oprócz charakterystycznego już dla siebie i znanego koalgenu, od jakiegoś czasu zajmuje się również sprzedażą wielu innych, ciekawych produktów wspomagających nasze zdrowie. Teraz – zdaniem twórców tego biznesu MLM – za ich sprawą dzieje się rzecz niezwykle unikatowa nawet na skalę światową.

– Nie zdarzyło się jeszcze żadnej polskiej firmie MLM wprowadzić na rynek takiej substancji, jaką jest lunazyna. I myślę, że taka rzecz nie wydarzy się jeszcze długo, albo nawet nigdy. To jest bezdyskusyjne panaceum na wiele dolegliwości i zarazem pierwszy opisany naukowo pokarm epigenetyczny. Czego, w odróżnieniu od wielu „eliksirów” i „ekstraktów” sprzedawanych w naszej branży, nie trzeba dowodzić banialukami zmyślanymi na potrzeby dość kiepskich prezentacji. Na temat lunazyny każdy może bez problemu znaleźć setki autentycznych wyników badań naukowych i tysiące poważnych publikacji. I co najważniejsze, moim zdaniem nikt nie jest w stanie dziś dać tego ludzkości oprócz firmy COLWAY. Jeśli chodzi o dostępne do tej pory, podobne preparaty, w żadnym z nich nie ma więcej niż 600 nanogramów lunazyny na kapsułkę. My włożyliśmy do naszej kapsułki 833 razy więcej czystej lunazyny. Nie dwa razy więcej. Nie dziesięć razy więcej, ale 833 razy więcej – powiedział nam Jarosław Zych.

Lizozym i beta glukany mają bogatą literaturę naukową, opisującą badania, których wyniki wykraczają daleko poza ich właściwości odżywcze. Lunazyna – odkryta dopiero w 1996 roku, jest białkiem niezwykłym, które nie ulega degradacji w przewodzie pokarmowym. To pierwszy i jedyny dotąd poznany pokarm epigenetyczny, wielka nadzieja ludzkości na przełom w wielu dziedzinach nauki. Pozyskiwanie jej w sposób na tyle efektywny, aby mógł powstać LunaCol – jest owocem polskiej myśli biotechnologicznej.  

Faktycznie, nowy produkt od firmy COLWAY zawiera dużą ilość lunazyny – jednego z najrzadziej występujących w przyrodzie białek, które budzi zwłaszcza wśród naukowców i zwolenników health & wellness wielkie nadzieje. Peptydy lunazyny wyizolowane zostały po raz pierwszy z soi dopiero w 1996 roku na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Odkryli ją dla świata Alfredo Galvez i Ben de Lumen. Lunazyna pozyskana ich własną, opatentowaną metodą wywołała ogromną sensację wśród badaczy z dziedzin medycyny, biologii i genetyki. Galvez nadał jej nazwę od filipińskiego słowa „lunas” (leczyć) i zdefiniował jako pierwszy poznany pokarm epigenetyczny. W literaturze naukowej powstało już tysiące specjalistycznych prac, w tym opisujące efekty działania lunazyny w leczeniu nowotworów i innych poważnych chorób.

Doniosłość wprowadzenia przez COLWAY na rynek preparatu LunaCol wynika z faktu, iż lunazyna – składnik w tym produkcie najważniejszy – pozyskiwana jest rdzenną i cechującą się wysoką efektywnością metodą polską, która opracowana została przez Filipa Porzucka. Preparatów z lunazyną nie ma na rynku z powodu ogromnych dotąd kosztów jej izolowania z nasion soi, w których wyłącznie występuje ta proteina – z tym, że również w ilościach mikroskopijnych. Znane dotąd sposoby pozyskiwania lunazyny były tak drogie, że spowalniało to niezwykle obiecująco rokujące badania medyczne in vivo, prowadzone na zwierzętach. A co o wprowadzeniu na rynek nowego produktu sądzą sami dystrybutorzy? Oto komentarze…

Krystyna DerbinKrystyna Derbin

Komentarz Krystyny Derbin: – Bardzo się cieszę z faktu, że nowy produkt LunaCol wszedł do oferty firmy COLWAY. Aby zrozumieć niesamowite działanie jego składnika lunazyny, trzeba trochę poczytać o epigenetyce i epigenetycznym pożywieniu. Firma COLWAY od wielu lat dba kompleksowo o kondycję organizmów naszych klientów. Teraz, dzięki temu nowemu suplementowi, możemy wesprzeć naszych klientów w wielu trapiących ich problemach zdrowotnych, zwłaszcza jeśli chodzi o jelito grube. Rewolucją natomiast jest to, że stosując produkt LunaCol możemy panować nad swoimi epigenami i mieć wpływ np. na zdrowie naszego przyszłego potomstwa. Jestem dumna z tego, że prezes Jarosław Zych zdobywa specjalnie dla nas takie niespotykane na rynku perełki i że moi klienci mogą czuć się teraz przeze mnie i przez firmę COLWAY bardzo dobrze zaopiekowani. Wprowadzenie na rynek tego suplementu diety jest wydarzeniem prawdopodobnie jeszcze mocniej donioślejszym od pojawienia się Colvity – pierwszego i jedynego dotąd na świecie zbioru aminokwasów kolagenowych.

Aneta & Tomasz GrafAneta & Tomasz Graf

Komentarz Anety i Tomasza Grafów: – Nie rzucamy słów na wiatr. Znów potwierdza się zapowiedź sprzed at, że COLWAY to network marketing znajdujący się obecnie w czołówce innowacyjnych i prekursorskich firm sprzedaży bezpośredniej na skalę europejską. Nie kopiuje, nie robi plagiatów kolejnych kolagenów, jakich się ostatnio sporo pojawiło nawet na polskim rynku. Ponadto nasz nowy, totalnie innowacyjny produkt to kolejny przykład świetnej współpracy polskich naukowców z polskimi przedsiębiorcami. Znów udowodniliśmy, że wszystko jest możliwe, jeśli się tylko mocno chce. To awangarda pomysłowości, a słowa lunazyna i LunaCol po raz kolejny zostaną – jako pierwsze – wprowadzone do świadomości społeczeństw przez polską firmę COLWAY. Już najwyższy czas zapoznać się ze słowem, które będzie płacić godne pieniądze – EPIGENETYKA. Taka jest dziś siła naszego biznesu. Bo takich mamy przyjaciół, taki jest potencjał polskich biotechnologii!

Sylwester KalinowskiSylwester Kalinowski

Komentarz Sylwestra Kalinowskiego: – Bardzo się cieszę z tego, że nasza firma wprowadziła na rynek tak unikatowy i potrzebny wielu ludziom suplement diety. Ma on cechy produktu niemal idealnego, zwłaszcza dla tak specyficznej branży jaką przecież jest sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Dlaczego? Bo ten produkt jest naprawdę unikalny – tylko kilka firm na świecie posiada w swojej ofercie lunazynę, czyli główny składnik naszego LunaColu. Poza tym ten produkt posiada wiele fantastycznych, cenionych przez zwykłych ludzi ale i przez naukowców właściwości. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google słowo „lunazyna” i przejrzeć kilkaset prac naukowych na temat tej substancji i jej właściwości. To sprawia, że produkt LunaCol ma bardzo szerokie spektrum działania, a tym samym – co oczywiście cieszy wszystkich dystrybutorów naszej firmy – bardzo szeroką grupę docelową. 

Mogą Cię również zainteresować