Money.pl i Gazeta Bankowa patronami cyklu szkoleń Macieja Budzicha

przez Marek Wyrzychowski
427 odsłony

Już w najbliższy poniedziałek, 16 sierpnia Maciej Budzich poprowadzi kolejne szkolenie z cyklu Biznes Edukacja. Tym razem opowie o roli blogów w promowaniu swojego wizerunku w Internecie.

Nie będzie to jednak sucha teoria, Maciej Budzich objaśni również, jak wybrać najlepszą dla siebie platformę blogową, jakich błędów unikać i jaki pisać teksty, żeby osiągnąć status eksperta w swojej dziedzinie. Zapraszamy do obejrzenia fragmentu szkolenia:

Szkolenia Macieja Budzicha zostały docenione przez serwis finansowy Money.pl i portal Gazety Bankowej, które objęły patronat nad całym cyklem.


Money.pl istnieje od 2000 roku jest serwisem, który dostarcza bieżących informacji ze świata finansów oraz z pogranicza polityki i biznesu. Znajdują się tam codziennie najświeższe wiadomości, kursy i notowania, komentarze z rynku. Są też stałe rubryki, takie jak wywiady „Mikrofon Money.pl” i felietony „Moim zdaniem”, a także raporty o gospodarce i poradniki o tym, jak zarządzać prywatnymi finansami.


„Gazeta Bankowa” jest prestiżowym miesięcznikiem poświęconym szeroko pojętej tematyce finansów, bankowości i ubezpieczeń. Magazyn cechuje się fachowością, spójnością i konsekwencją w tematyce. Obszerne raporty, wywiady i analizy czynią pismo specjalistycznym źródłem wiedzy oraz cennym narzędziem w pracy dla kadry zarządzającej i top managementu w instytucjach finansowych. Tytuł, obecny na rynku prasowym od 1988 r., jest przygotowywany przez doświadczony zespół redakcyjny oraz najlepszych ekspertów.

Mogą Cię również zainteresować