Najbliższe imprezy firm MLM

przez Katarzyna Wagner
358 odsłony

Oj dzieje się w polskim marketingu sieciowym. Ostatnio otrzymujemy tyle zaproszeń na ważne seminaria, szkolenia i konferencje, że redakcyjne telefony i skrzynka mailowa rozgrzane są do czerwoności… Oto najbliższe przedsięwzięcia MLM, w których weźmiemy udział:

Już 27 stycznia br. udajemy się z naszym reporterskim zoomem w Beskidy (Bielsko-Biała), aby zobaczyć i zarejestrować wszystko to, co będzie się działo na szkoleniu firmy K-Link Poland, które zorganizowała Aleksandra Błotko, członkini elitarnego Klubu TOP Liderów MLM. 29-30 styczeń do dwudniowe seminarium prężnej grupy z Forever Living Products, a przewodzi mu również znana z Klubu TOP Liderów MLM, gwiazda polskiego marketingu sieciowego – Bogusia Sroka.

Pamiętne szkolenie Edwarda Ludbrooka sprzed dwóch lat (Warszawa, Sala Kongresowa Pałacu Kultury i Nauki)
Pamiętne szkolenie Edwarda Ludbrooka sprzed dwóch lat (Warszawa, Sala Kongresowa Pałacu Kultury i Nauki)

Z kolei 3 lutego br. pojawimy się w Chorzowie, aby sprawdzić co będzie się działo na seminarium zorganizowanym przez Piotra Pacygę i Krzysztofa Sydlo z ACN. Ponoć ma być ciekawie przede wszystkim z powodu pierwszej w Polsce prezentacji systemu o nazwie „Success Training College”. Sprawdzimy, napiszemy.

19 lutego „Network Magazyn”, a dokładnie jego redaktor naczelny Maciej Maciejewski zawita do wrocławskiej Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie da świeżo upieczonym studentom nowego kierunku o MLM wykład na temat nowych mediów. 20 lutego nasz reporterski zoom przeteleportuje się do Bochni, gdzie w podziemnych czeluściach Kopalni Soli Bochnia odbędzie się szkolenie jednej z grup firmy FM GROUP, którego organizatorami są charyzmatyczna Edyta Przybyłko i konsekwentny Daniel Woźniak.

4 marca 2011 lecimy do naszych sąsiadów zza Odry, gdzie odbędzie się Pierwszy Europejski Kongres MonaVie w Congress Centre Messe we Frankfurcie nad Menem. Uroczystą galę poprowadzą wybitne osobistości branży marketingu sieciowego, między innymi Dallin A. Larsen, założyciel, prezes i CEO MonaVie, przedsiębiorca roku 2009 w USA według Ernst & Young. Nie zabraknie też dystrybutorów, którzy odnieśli w MLM sukces. Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji, w tym ogłoszenie nowego produktu, którym MonaVie zamierza podbić Europę. Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie na to wydarzenie, a z jeszcze większą, zrelacjonujemy Wam nasze wrażenia po powrocie. Już wiemy, że wśród mówców znajdą się Dallin A. Larsen, założyciel, prezes i CEO, Dell Brown, prezes i COO, Randy Schroeder, międzynarodowy ambasador dystrybutorów, Blake Schroeder, regionalny dyrektor zarządzający na Europę, Yona Fichman, dyrektor zarządzający na Europę i Izrael, Radosław Baszyński, dyrektor generalny MonaVie Polska, dr Alexander Schauss oraz najlepsi dystrybutorzy z MonaVie.

5 marca będziemy w Zawierciu, gdzie swoją wiedzę o MLM i umiejętności rozszerzać będą menedżerowie z Akuny. W dniach 26-27 marca odbędą się zajęcia w terenie studentów WSB na kierunku o MLM. Z pewnością nie zabraknie nas na tak ważnym dla całego sektora wydarzeniu, tym bardziej, że wczoraj otrzymaliśmy na nie zaproszenie. Będziemy, sprawdzimy, opiszemy.

Z kolei 15-16 kwiecień 2010 roku to wydarzenie nietuzinkowe, którego sobie na pewno nie odpuścimy. W tych dniach, polecimy do stolicy Austrii nad piękny, modry Dunaj, aby wziąć udział w Światowym Zjeździe Forever Living Products. Kto, wie? Może znajdziemy chwilkę na zwiedzenie góry Kallenberg?

No i pozostaje gwóźdź programu – 8 dniowy wyjazd do Egiptu (Hurgada) z Grupą GTM21. Jak wiadomo jest to młody projekt zainicjowany przez małżeństwo Renaty i Piotra Zarzyckich z CaliVity (członkowie Klubu TOP Liderów MLM). Sprawdzimy, jak się Grupa GTM21 rozwija. Być może ztej eskapady wrócimy troszkę przypieczeni, ale z pewnością ważniejsze od opalenizny będą zebrane materiały, które później oczywiście skrzętnie zmontujemy i opublikujemy w „Network Magazynie”. Jak powiada Maciejewski – „Ku chwale branży”.

Mogą Cię również zainteresować