Największe firmy sektora DS/MLM na świecie 2017

przez Marek Wyrzychowsk

Portal Direct Selling News opublikował listę 100 najlepiej prosperujących spółek sektora sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego (MLM) na świecie. Ranking pokazuje, jakie wyniki finansowe miały największe firmy DS/MLM w roku 2017.

źródło: DSNźródło: DSN

Na liście 100 największych firm reprezentujących branżę sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy na świecie nie znajduje się jeszcze ani jeden podmiot wywodzący się z Polski, ale wiele z nich z powodzeniem działa w naszym kraju za pośrednictwem swoich spółek córek czy sprawnie funkcjonujących biur, magazynów i centrów logistycznych.

Ranking DSN Global 100 został ogłoszony podczas imprezy Celebration, która odbyła się 2 maja 2018 roku w Plano na przedmieściach amerykańskiego miasta Dallas. Jest to już dziewiąty rok, w którym portal docenił odnoszące największy sukces firmy z naszego sektora, oferujące ludziom świetne możliwości w kwestii zakładania własnych biznesów. To bardzo jasny, w miarę obiektywny obraz przedstawiający wielkość tego kanału dystrybucji o wartości 184 miliardów dolarów.

– Każdego roku DSN Global 100 daje nam możliwość zapoznania się z tym potężnym kanałem dystrybucji. Wyniki finansowe są przecież najmocniejszym i najbardziej miarodajnym czynnikiem, po którym rozpoznaje się dany sektor gospodarki, ale również po którym sprawdza się kondycję i wiarygodność poszczególnych firm działających w systemie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Te firmy pochodzą z całego świata i reprezentują miliony niezależnych dystrybutorów, którzy mają pasję do dzielenia się szeroką gamą swoich produktów i usług ze swoimi klientami – powiedział nam Todd Eliason, redaktor naczelny Direct Selling News.

Lista DSN Global 100 została opracowana w oparciu o przychody z roku 2017, a zapoznać się z nią można w tym miejscu: DNS Global 100. Z najnowszymi wskaźnikami finansowymi branży wyłącznie na terenie Polski można się zapoznać tutaj: Polski sektor sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego 2017. Sprawdź również szczegółowe, najnowsze dane finansowe dotyczące polskiego sektora za rok 2016 przygotowane przez naszą redakcję. Takie rzeczy wyłącznie w Network Magazynie: Raport finansowy branży w Polsce za rok 2016.  

Mogą Cię również zainteresować