Natalia Ryńska w Vidnecie

przez Piotr Hoffmann

7 października br. w godzinach wieczornych na platformie konferencyjno-szkoleniowej Vidnet miał miejsce kolejny, profesjonalny wykład w ramach zainicjowanej przez Grupę MLM akcji „Biznes Edukacja”.

Tym razem w roli głównej wystąpiła Natalia Ryńska na co dzień budująca swój biznes MLM z firmą FM GROUP. Natalia jest również członkiem powołanego przez „Network Magazyn” elitarnego Klubu TOP Liderów MLM.


W trakcie dwugodzinnego szkolenie „ROLA LIDERA W BIZNESIE MLM” Natalia poruszyła wiele najbardziej aktualnych i kluczowych elementów, składających się na pracę menedżera w systemie marketingu sieciowego. Mówiła m.in. o cechach osobowości lidera, o tym, jak doskonalić kompetencje i umiejętności w pracy z ludźmi, omówiła zadania lidera… Jednym z najciekawszych fragmentów wykładu była część zatytułowana „Żyj jak zwycięzca, a nie jak ofiara”, w którym cały czas szczególny nacisk prelegentka kładła na to, że według niej: „MLM to biznes i od samego początku należy to zajęcie traktować poważnie.”

Tak, jak poważne podejście ma Natalia do MLM, tak samo przygotowała się do wykładu. Szkolenie było profesjonalne, merytoryczne i ciekawe. Bez ściemniania i gadania nie wiadomo o czym. Każde zagadnienie Natalia okrasiła konkretnymi wskazówkami i przykładami z jej życia i pracy. Takich szkoleń słucha się z przyjemnością i zapamiętuje na długo.

Grupa MLM już przygotowuje następną odsłonę „Biznes Edukacji”, o czym więcej można się dowiedzieć w tym miejscu. A teraz zapraszamy na fragment wykładu „ROLA LIDERA W BIZNESIE MLM”, który zarejestrowaliśmy i opublikowaliśmy:

Mogą Cię również zainteresować