Nominacja do „Polaków z werwą” dla człowieka z FM GROUP!

przez Marek Wyrzychowski

Marcin Saracen, właściciel oddziału FM GROUP we Włoszech został nominowany w plebiscycie „Polacy z werwą”, którego organizatorem jest PKN Orlen. Saracen jest jednym z trzech kandydatów do nagrody w kategorii „Innowacje w biznesie”. To wyróżnienie jest niewątpliwie dowodem na coraz bardziej pozytywne postrzeganie marketingu sieciowego przez środowisko ekonomiczne i biznesowe.

Marcin SaracenMarcin Saracen

Marcin Saracen prowadzi oddział FM GROUP od 2006 roku. Działając w oparciu o know-how FM GROUP World, w ciągu zaledwie kilkunastu miesięcy przekształcił niewielki biznes w imperium MLM wzorem Artura Trawińskiego i firmy FM GROUP Polska. To możliwości, jakie daje współpraca z firmą oraz zaangażowanie współpracowników i partnerów biznesowych, sprawiły, że dziś prowadzi on jedną z najprężniej rozwijających się firm we Włoszech. W 2013 roku został nawet laureatem nagrody MoneyGram Award dla najlepszego zagranicznego przedsiębiorcy we Włoszech.

ReklamaReklama

– Każdy nasz klient, bez względu na to, w jakiej części świata mieszka, wie, że FM GROUP to świetna, solidna, polska firma. I tę wiedzę chcę propagować wszędzie. Biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców Italii, mamy jeszcze dużo do zrobienia, ale świat należy do nas – powiedział nam Marcin Saracen.

Kandydaturę Marcina zgłosił znany polski ekonomista Ryszard Petru, który jest jednym z jurorów w kategorii „Innowacje w biznesie”. Nominacja w tak ważnym plebiscycie to ogromny sukces Saracena, ale również uhonorowanie całej branży i ludzi reprezentujących marketing sieciowy, którego ranga w polskiej gospodarce intensywnie rośnie.

ReklamaReklama

„Polacy z werwą” to prestiżowy plebiscyt, którego celem jest pokazanie największego potencjału naszego kraju – młodych ludzi, którzy mają pomysły, pasję i wytrwałość, tworzą wielkie rzeczy nieznane szerszej opinii publicznej. Konkurs jest podzielony na siedem kategorii: Nauka, Medycyna, Kultura i sztuka, Ochrona środowiska, Innowacje w biznesie, Design i architektura oraz Sport.

Inicjatorem konkursu jest PKN ORLEN, zaś zwycięzców wybiera kilkuosobowe grono ekspertów przy wsparciu internautów, którzy za pośrednictwem strony internetowej www.polacyzwerwa.pl mogą oddawać swoje głosy od 12 czerwca do 7 września 2014 roku. Nagrodą w konkursie jest prestiżowa statuetka oraz grant w wysokości 50 tys. zł na dalszy rozwój zawodowy. Nazwiska laureatów plebiscytu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali w październiku 2014 roku.

Mogą Cię również zainteresować