Oto propozycja od firmy Walutec. Najlepsza woda i zdrowy organizm oraz godne życie w dobrobycie

przez Maciej Maciejewski
2659 odsłony

Woda to podstawa. Fundament życia. Większość ludzi niestety w ogóle nie zdaje sobie sprawy z faktu, jak ważna jest woda. Dobra, zdrowa woda. Pijemy wodę każdego dnia, bo trzeba, ale w ogóle nie zwracamy uwagi na to, jaką wodę dostarczamy naszym organizmom. A przecież to woda jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie! W zależności od tego, jaką pijemy wodę, zależy stan naszego ciała i umysłu.

Christian Mikulla & Maciej Maciejewski

Woda stanowi ponad 70% masy ciała dorosłego człowieka. Jest źródłem życia, bez którego zarówno człowiek, jak i cały otaczający go świat, nie jest w stanie istnieć. Co ważne, woda może mieć na nas zarówno negatywny, jak i niezmiernie pozytywny wpływ, powinniśmy zatem o wiele dokładniej poznać jej istotę. Kochani… Zacznijmy wreszcie zwracać na to uwagę!

Jakie podstawowe role pełni w naszym organizmie? Otóż przepływa przez całe nasze ciało, jest więc głównym składnikiem krwi. Nawilża i nawadnia, spowalnia procesy starzenia, chroni przed wirusami, bakteriami i grzybami, jest niezbędna w procesie oddychania i termoregulacji ciała, neutralizuje substancje kwaśne przemiany materii, bierze udział we wszystkich reakcjach biochemicznych zachodzących w naszym organizmie. Kochani. Zacznijmy wreszcie zwracać na to uwagę. Pijmy wodę najlepszej jakości!

No dobrze, ale skąd ją brać? Postanowiłem porozmawiać o wodzie ze znawcą tematu. Christian Mikulla to przedsiębiorca współpracujący bezpośrednio z firmą Walutec – niemieckim dystrybutorem jednych z najlepszych na świecie urządzeń do filtracji i uzdatniania wody. To człowiek, który wprowadził markę Walutec do Polski. Warto już na wstępie dodać, iż mówimy tutaj o całej gamie pro-medycznych wyrobów, które krótko po pierwszych testach wykonanych przez niemiecki Fraunhofer-Institut zostały certyfikowane, wyróżnione i zalecane przez Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Prewencyjnej.

Marek Wyrzychowski: Zagadnieniami zdrowej wody zajmuje się na świecie bardzo dużo podmiotów gospodarczych. Jaka jest historia firmy Walutec i dlaczego do współpracy wybrał pan akurat ten biznes?

Christian Mikulla: To firma wywodząca się z Niemiec. Markę Walutec zainicjował dwanaście lat temu Paul Burhof w miejscowości Erwitte. To niezwykle skuteczny sprzedawca i jak się okazało bardzo kompetentny przedsiębiorca, dzięki czemu projekt szybko zaczął notować dynamiczne wzrosty i rozwój. Obecnie firma funkcjonuje na terenie całych Niemiec oraz w niektórych częściach Europy. Wybrałem do współpracy tę firmę, gdyż przede wszystkim zależało mi na budowaniu biznesu opartego na profesjonalizmie, a zespół specjalistów w Walutec oferuje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie filtracji i oczyszczania wody pitnej. Doświadczenie tej firmy jest wielką zaletą. W zagadnieniach związanych z wodą bardzo ważna jest również wysoka jakość rozwiązań produktowych, a te urządzenia zagwarantowały mi najlepsze moim zdaniem wartości, jakie obecnie możemy znaleźć na rynku pod kątem technicznym. Nasze urządzenia to naprawdę najwyższa klasa i jakość. Poza tym bardzo cenię w biznesie, a przede wszystkim w naszej branży, takie aspekty jak planowanie strategiczne, ekspansja, fachowy dział serwisowy oparty na doświadczeniu najlepszych techników.

Marek Wyrzychowski: Jakie konkretnie oferujecie urządzenia i co one dają Waszym klientom?

Christian Mikulla: Woda ma dwa podstawowe zadania. Po pierwsze transportuje w organizmie niezbędne do życia składniki odżywcze, ale po drugie powinna również organizm oczyszczać. W pierwszej kwestii nasze urządzenia sprawdzają się wyśmienicie. Woda pochodząca z naszych urządzeń lepiej transportuje w nas wszystko co spożywamy, ponieważ za pomocą specjalnej technologii o nazwie Swiss Harmony jest strukturyzowana i deklastrowana, przez co dostarcza nam wszystkie elementy i substancje bezpośrednio do komórek. Przez to, że ma ujemny refil jest fenomenalnym antyoksydantem i wspaniale nadaje się do detoksu – o czym jeszcze wspomnę, a jej krystaliczna czystość została potwierdzona przez oficjalne badanie sanepidu. Bardzo ważnym faktem jest, iż nasze urządzenia nie tylko filtrują wodę, ale również ją wzbogacają o bardzo ważne minerały. Nie tylko czyszczą ze wszelkich substancji szkodliwych, ale uzdatniają wodę w elementy bardzo człowiekowi do zdrowego i sprawnego  funkcjonowania niezbędne.

Teraz sprawa oczyszczania. Nie bez powodu nasze urządzenia nazywamy hydrodetoksykującymi, gdyż podczas spożywania wody potraktowanej naszym systemem dochodzi do kompletnej wymiany wszystkich płynów ustrojowych i oczyszczania organizmu, a objawy i rezultaty tego procesu zaczynają być odczuwalne już po ok. 20 dniach od rozpoczęcia spożywania naszej wody. Klientom oczyszczają się organizmy przede wszystkim z metali ciężkich, co ma niesamowity wpływ na ogólną poprawę ich stanu zdrowia. Ludzie lepiej funkcjonują, lepiej się czują. Zanikają nawet alergie czy problemy z bezsennością.

Jeśli chodzi o konkretne modele sprzętu to mamy ich kilka. Bestsellerowe okazały się wszechstronne urządzenia Ambient, eL-Neró i eL-Café. To niezwykle nowoczesna technologia 4-fazowa z maksymalnie 13 etapami filtracji i obróbki, która obejmuje niespotykane spektrum oczyszczania wody pitnej, zapewniając doskonałą przyjemność z korzystania z wody źródlanej o wysokiej czystości i wzorowym bezpieczeństwie. Korzyści płyną z doboru wody o temperaturze pokojowej, wody lodowej lub gorącej, aby zapewnić najbardziej gustowną herbatę. Połączenie filtru blokowego z matrycą węglową PP, ochrony przed osadzaniem się kamienia, membrany higienicznej HF, bloku węglowego i filtra, wysokiej jakości membrany separacji molekularnej, optymalizacji smaku węgla, remineralizacji obejmującej stabilizację pH, dezynfekcji bezpieczeństwa UV, ceramiki EM-X® do poprawy potencjału redoks i optymalizacji klastrów, BioTuner aktywacja i restrukturyzacja, a także BioPatch do harmonizacji e-smogów wyznaczają nowy standard dla najwyższych wymagań w tej dziedzinie. Do zaoferowania mamy również najnowsze, niesamowite urządzenie o nazwie eL-Neró Tower. Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami zapraszam na stronę www.walutec-poland.pl.

Marek Wyrzychowski: Dziś na rynku mamy dostęp do wielu podobnych urządzeń, służących do oczyszczania i uzdatniania wody. Co wyróżnia produkty Walutec? Czym się charakteryzują?

Christian Mikulla: Przede wszystkim ważna jest tutaj sprawa ochrony mikrobiologicznej poprzez bariery antybakteryjne zastosowane przed systemem filtrów. Nawet filtry wstępne czyli bariera bakteryjna i blokowy filtr z osnową z węglem aktywnym mają 5-krotnie wyższą wydajność niż porównywalne systemy filtrów. Nasz sprzęt to wąskie i stylowe systemy bezpośredniego przepływu do nowoczesnych kuchni z opcją odpowiednich kombinacji, ekspresem do kawy lub kranem w lodówce. Prosta i szybka wymiana filtra w oparciu o nowo opracowane kasety lub filtry bagnetowe z higienicznie samouszczelniającymi się głowicami. Wyróżnia je zastosowanie materiałów wysokiej jakości np. JohnGuest, Filmtec itp. Szybki wypływ z kranu ze stali nierdzewnej lub zaworów grawitacyjnych. Opcjonalna remineralizacja z organicznym granulatem SangoCoral.

Marek Wyrzychowski: Zawsze warto szukać tak, aby mieć to, co najlepsze. Tym bardziej, że tu idzie o nasze zdrowie – sprawę dla nas najcenniejszą… Ale wiem również, że działacie w systemie marketingu sieciowego. Co zatem można zyskać na współpracy z Walutec pod kątem biznesowym? 

Christian Mikulla: Przede wszystkim chciałbym, aby marka Walutec miała swojego rzetelnego przedstawiciela w każdym polskim województwie. Tutaj zapraszamy do współpracy profesjonalistów, którzy posiadają doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu grup sprzedawców, którzy będą gotowi uruchomić na swoim terenie przedstawicielstwo firmy. Oprócz tego można z nami współpracować na zasadach sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, w ramach dystrybucji naszej unikatowej oferty produktowej powiązanej z budową osobistej struktury biznesowej. Dla handlowców oferujemy bardzo wysokie prowizje. Nasi współpracownicy wypracowują naprawdę duże zarobki. Działając z nami można upiec dwie pieczenie na jednym ruszcie. Można pomagać ludziom tak, aby mieli zdrowie oraz dać swojej rodzinie godne życie na wysokim poziomie. Poważne oferty proszę kierować na adres [email protected].

Marek Wyrzychowski: Dziękuję za rozmowę.

Mogą Cię również zainteresować