PASJA RODZI SUKCES czyli sprawdzony, stabilny biznes MLM we właściwym miejscu i w bardzo dobrym momencie

przez Maciej Maciejewski

System sprzedaży bezpośredniej i network marketingu na przestrzeni kilku ostatnich lat bardzo się zmienił. Stał się profesjonalną i poważaną gałęzią gospodarki, przynoszącą kilkuset milionowe przychody spółkom i wielotysięczne prowizje ich dystrybutorom. Ten biznes pozwala godnie żyć setkom tysięcy polskich rodzin, a menadżerowie najbardziej kompetentni i charyzmatyczni mogą generować olbrzymie prowizje.

Maria Grotyńska

Znaczny wzrost zysków w naszej branży specjaliści zauważają zwłaszcza teraz, kiedy niedawny okres pandemii i lockdownu spowodował załamanie się wielu innych, tradycyjnych gałęzi gospodarki. Ludzie muszą zarabiać pieniądze, dlatego podczas każdego kryzysu szukają intratnych, ciekawych rozwiązań, aby utrzymać swoje rodziny…

I tutaj świetnie sprawdził się system MLM. Ale warunek jest jeden i priorytetowy – do współpracy trzeba wybrać stabilną, profesjonalną firmę, mającą dobre produkty i plany rozwojowe na wiele lat. 

Jednak z różnych powodów – zewnętrznych lub wewnętrznych, oczywiście zdarzają się również upadki. Całe struktury kładą się pewnego dnia spać w jednej spółce, a rano budzą się z ręką w nocniku, gdyż na skrzynkę mailową przyszła informacja o likwidacji czy przejęciu ich firmy przez konkurencję. To normalne sytuacje – jak w każdym biznesie.

Maria Grotyńska

Ale nic na świecie nie dzieje się bez powodu. Wszystko ma swój określony cel, uzasadnienie i porządek. Przecież pieniądze nigdzie nie znikają. One tylko zmieniają właścicieli. Zatem nie martw się. Zacznij zarabiać z nami. Wykorzystaj swoje umiejętności budowania zespołu w marketingu sieciowym w połączeniu z pewnym partnerem biznesowym – Forever Living Products.

Forever to firma istniejąca od 1978 roku. Jest największym plantatorem, wytwórcą oraz dystrybutorem aloesu na świecie. Posiada swoje biura w 160 krajach świata, a obroty spółki wynoszą około 3 miliardów dolarów rocznie.

Z Forever jestem związana od 27 lat. Współpracując ze mną masz pewność, że otrzymasz pełne wsparcie oraz pomoc w budowie Twojego zespołu od jednego z największych liderów w Polsce. Dzięki swojemu doświadczeniu stworzyłam największą i najszybciej rozwijającą się strukturę przedsiębiorców Forever w Stanach Zjednoczonych.

W 2022 roku, jako pierwszy w Polsce niezależny przedsiębiorca Forever, napisałam książkę pod tytułem „Pasja Rodzi Sukces”, w której opisuję swoją drogę do niezależności finansowej w biznesie marketing sieciowy. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie opracujemy plan działania, który pomoże Ci spełnić Twoje marzenia i żyć życiem, na jakie zasługujesz.

Maria Grotyńska

Diamond-Sapphire Manager Forever

tel.: +48 602 554 566

e-mail: [email protected]

www.powerofforever.pl

Facebook

Mogą Cię również zainteresować