Sprint Wireless Business Plan Help Me Write Custom Biography Online Essay About Eros Love Essay Topics For Toefl 2012 Best Thesis Statement For The Mask Of The Red Death

Pasja to podstawa sukcesu. Rozmowy o biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski

Uwielbiam ludzi, którzy mają ciekawą pasję. To dzięki miłości do konkretnych zainteresowań i za pośrednictwem zamiłowania do ulubionych dziedzin życia, ludzkość się rozwija. Brnie do przodu. To pasje napędzają eskalację, intensyfikację wszystkich dziedzin naszego życia w społeczeństwach całego świata. W każdej epoce.

Selfie zrobione przez Marka Jarkulisza 3 lata temu w KielcachSelfie zrobione przez Marka Jarkulisza 3 lata temu w Kielcach

Pasjonatem z prawdziwego zdarzenia jest Marek Jarkulisz. Fotograf, przedsiębiorca, menadżer budujący swój biznes marketingu sieciowego w oparciu o współpracę z polską firmą Souvre Internationale.

Moim zdaniem to ewidentnie – co niejednokrotnie udowodnił – najlepszy fotograf branży MLM w Polsce. Mistrz świata w robieniu selfie. Potrafi je robić trzymając w jednej ręce kilkukilogramową lustrzankę. Profesor habilitowany świetnego kadru, porządnego światła i niezapomnianego ujęcia. Dobrze czuje się zarówno w sesjach rodzinnych, weselno-karnawałowych, ale sprytnie niczym ryba w wodzie pomyka po wybiegach domów mody i przede wszystkim podczas biznesowych szkoleń czy konferencji.

Dlatego rozmawiałem z nim o fotografii, ale przez pryzmat szeroko rozumianego, profesjonalnego budowania marki i wizerunku w biznesie – szczególnie w kontekście social mediów, a ponieważ sam świetnie sobie radzi w network marketingu, również zahaczyliśmy oczywiście o temat pracy w systemie MLM. Zapraszam na rozmowę:  

PS. Sesję zdjęciową zrobioną tego dnia dla mnie przez Marka Jarkulisza możecie zobaczyć na moim blogu MOVE YOUR ASS w artykule zatytułowanym „Lekarze nie chcą uwierzyć. Naprawiłem sobie serce. Sam. W dwa lata schudłem 40 kg i mam nową pikawkę”.

Mogą Cię również zainteresować