Pasja to podstawa sukcesu. Rozmowy o biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski

Uwielbiam ludzi, którzy mają ciekawą pasję. To dzięki miłości do konkretnych zainteresowań i za pośrednictwem zamiłowania do ulubionych dziedzin życia, ludzkość się rozwija. Brnie do przodu. To pasje napędzają eskalację, intensyfikację wszystkich dziedzin naszego życia w społeczeństwach całego świata. W każdej epoce.

Selfie zrobione przez Marka Jarkulisza 3 lata temu w KielcachSelfie zrobione przez Marka Jarkulisza 3 lata temu w Kielcach

Pasjonatem z prawdziwego zdarzenia jest Marek Jarkulisz. Fotograf, przedsiębiorca, menadżer budujący swój biznes marketingu sieciowego w oparciu o współpracę z polską firmą Souvre Internationale.

Moim zdaniem to ewidentnie – co niejednokrotnie udowodnił – najlepszy fotograf branży MLM w Polsce. Mistrz świata w robieniu selfie. Potrafi je robić trzymając w jednej ręce kilkukilogramową lustrzankę. Profesor habilitowany świetnego kadru, porządnego światła i niezapomnianego ujęcia. Dobrze czuje się zarówno w sesjach rodzinnych, weselno-karnawałowych, ale sprytnie niczym ryba w wodzie pomyka po wybiegach domów mody i przede wszystkim podczas biznesowych szkoleń czy konferencji.

Dlatego rozmawiałem z nim o fotografii, ale przez pryzmat szeroko rozumianego, profesjonalnego budowania marki i wizerunku w biznesie – szczególnie w kontekście social mediów, a ponieważ sam świetnie sobie radzi w network marketingu, również zahaczyliśmy oczywiście o temat pracy w systemie MLM. Zapraszam na rozmowę:  

PS. Sesję zdjęciową zrobioną tego dnia dla mnie przez Marka Jarkulisza możecie zobaczyć na moim blogu MOVE YOUR ASS w artykule zatytułowanym „Lekarze nie chcą uwierzyć. Naprawiłem sobie serce. Sam. W dwa lata schudłem 40 kg i mam nową pikawkę”.

Mogą Cię również zainteresować