PFG. Nostradamus w redakcji?

przez Marek Wyrzychowski
527 odsłony

Nie tylko psy wieszali na nas współpracownicy firmy Polish Financial Group, kiedy w jednym z ostatnich naszych artykułów o firmie Rentier D.K, również nawiązaliśmy do tego, podejrzanego według nas przedsięwzięcia.


W komentarzach pod artykułem „Co z firmą Rentier D.K.?” pojawiły się m.in. takie sformułowania: „Drogi Panie redaktorze. Dlaczego Pan pisze nie prawdę? i wprowadza Pan czytelnika tendencyjnie w błąd ?” A na portalu społecznościowym Goldenline.pl było o wiele ostrzej.

No i co dalej? Okazuje się, że reporterski zoom „Network Magazynu” kolejny raz miał czujną optykę. Dzisiaj ukazała się publikacja na temat PFG na portalu Wyborcza.biz. Artykuł nosi tytuł: „Polish Financial Group – polisy pod lupą KNF.”

Jak się znów okazało, nasi dziennikarze nie mają nic wspólnego ani z Coperfieldem, ani z Nostradamusem. Po prostu posiadają konkretną wiedzę o tym biznesie i czujne, dziennikarskie nosy. Najwyższy czas, aby firmę Polish Financial Group zamieścić na naszej czarnej liście firm sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego.

Mogą Cię również zainteresować