My Goals For This School Year Essay Outline Babasaheb Ambedkar Autobiography My School Essay For 7th Standard Expository Essay Identity And Belonging Introduction The Good People New Fairy Lore Essays About Education Write A Short Note On Search Engines

Pierwsza konferencja firmy NATUR DAY

przez Piotr Hoffman

18 listopada 2017 w siedzibie Śląskiej Izby Lekarskiej odbyła się historyczna, pierwsza konferencja nowej, polskiej firmy network marketingowej o nazwie NATUR DAY. Spotkanie przygotowano bardzo profesjonalnie i nader merytorycznie, wzięło w nim udział ok. 300 osób.

ee

NATUR DAY SA to nowe na rynku, poruszające się w systemie MLM przedsięwzięcie biznesowe, które w 100% zbudowano w oparciu o polską inwencję technologiczno-kapitałową. Spółkę zainicjowała grupa młodych przedsiębiorców i specjalistów posiadających nietuzinkowe know-how oraz bogate doświadczenie zawodowe, poparte zarówno ugruntowaną wiedzą merytoryczną jak i realnymi, faktycznymi wynikami osiągniętymi na przestrzeni lat w systemie tradycyjnym, jak i network marketingowym.

– Podstawową wizją naszej spółki jest zaimplementowanie w społeczeństwo konkretnych wartości bezpośrednio związanych z maszymi zainteresowaniami. Będziemy się skupiali na promowaniu i propagowaniu szeroko rozumianego trendu health & wellnes wychodząc z założenia, że zdrowy styl życia, a przede wszystkim szczególna troska o poprawne funkcjonowanie organizmu człowieka, jest obecnie podstawowym czynnikiem gwarantującym poprawny, dynamiczny, nader świadomy i inteligentny rozwój ludzkości – powiedział rozpoczynając konferencję Marcin Mierzwiński, prezes spółki.

Jak później wytłumaczył, w tym celu, wykorzystując spore doświadczenie zdobyte już na rynku farmaceutycznym, twórcy NATUR DAY w oparciu o własne laboratorium, sprawdzony, profesjonalny zakład produkcyjny i grupę zaprzyjaźnionych naukowców, opracowali nową gamę inteligentnie skalkulowanych cenowo produktów – totalnie naturalnych suplementów diety, które wyrabiane są na bazie unikatowej – nie tylko na polskim rynku – receptury.

100% suplementu bez jakichkolwiek wypełniaczy – oto podstawowa wartość, jaką spółka postawiła cenić sobie na drodze do budowania biznesu rzetelnego, a przede wszystkim etycznego i moralnego – powiedział prezes.

Kolejnym punktem spotkania było przedstawienie całego zarządu spółki oraz członków rady naukowej. Następnie miał miejsce wykład dr Artura Gołasia z Katedry Teorii i Praktyki Sportu Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, który odpowiedział na pytanie dlaczego w dzisiejszej dobie trzeba zwrócić uwagę na suplementację organizmu. Wyjaśnił również dlaczego warto w tym celu szczególnie zainteresować się produktami opracowanymi przez NATUR DAY. Po nim w wykładzie „Biznes MLM. Pewny krok w przyszłość” wystąpił Maciej Maciejewski, redaktor naczelny Network Magazynu. Z tej prelekcji dowiedzieliśmy się więc, że marketing sieciowy jest obecnie jednym z najlepszych sposobów do dystrybucji dobrych produktów szybko-zbywalnych. Zarówno dla producenta, dystrybucji jak i samych klientów.   

Na koniec konferencji organizatorzy przygotowali ciekawą niespodziankę, z której byłby ukontentowany każdy człowiek zajmujący się systemem MLM i chciałby to robić tak, aby odnieść w tym sektorze sukces kompetentnie i profesjonalnie. W świetnym, ponad godzinnym wykładzie zobaczyliśmy Sławomira Lutra – jednego z najlepszych w Europie szkoleniowców od biznesu MLM & DS. Po spotkaniu dowiedzieliśmy się, że Sławek będzie się teraz zajmował edukowaniem struktur NATUR DAY w szerszym zakresie, na stałe, co zapewne gwarantuje temu przedsięwzięciu dynamiczny rozwój.

Firma NATUR DAY trzyma w swojej garści wszystkie atrybuty, które są niezbędne do zawojowania rynku pod kątem globalnym i wejścia na szczyt rankingu finansowego w branży marketing sieciowy i sprzedaż bezpośrednia. Inteligentnych i charyzmatycznych ludzi, wartościowy produkt, porządny – opracowany nie na krótki, szybki strzał, ale na długi dystans – plan marketingowy oraz nowatorski, szeroko rozumiany know-how. Wszystko co jest potrzebne aby osiągnąć sukces i cieszyć się z udanego projektu biznesowego. Czy twórcy firmy wykorzystają ten fakt? To się okaże już niebawem. Sprawdzimy.  

Mogą Cię również zainteresować