Pionierska inwestycja EuCO

przez Piotr Hoffmann
1073 odsłony

12.11.2008:Pionierska inwestycja EuCO Europejskie Centrum Odszkodowań (EuCO), firma MLM, która zajmuje się pomocą w uzyskiwaniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych poinformowała podczas konferencji prasowej o rozpoczęciu działalności w Czechach.

– Zdecydowaliśmy się na inwestycje w Czechach, ponieważ będziemy tam pionierami. Widzimy ogromne szanse, gdyż Czesi mają niewielką świadomość o przysługujących im prawach w zakresie uzyskiwania odszkodowań przez ofiary wypadków – powiedział Krzysztof Dribczak, wiceprezes zarządu EuCO Sp. z o.o. (na zdjęciu)

Według danych czeskiego rządu liczba wypadków komunikacyjnych w 2006 roku wprawdzie spadła w porównaniu z rokiem 2005, ale wciąż przekracza 22 tysiące, a to w porównaniu z liczbą obywateli Czech (około 10 mln) wciąż daje zatrważający wynik. Liczba zabitych w wypadkach w Czechach wyniosła 1063, to tylko o 200 osób mniej niż rok wcześniej.

EuCO działa na polskim rynku od czterech lat. Od początku działalności pomogło 20 tys. osób, uzyskując dla nich od firm ubezpieczeniowych 200 mln złotych. Dzisiaj EuCO to grupa kapitałowa skupiająca Europejskie Centrum Odszkodowań Sp. z o.o., Kancelarię Radców Prawnych EuCO Jan Pypeć i Partnerzy, Evropské Centrum Odškodného i Fundację "EuCO Dzieciom". W swojej działalności charytatywnej firma wspiera m.in. Dom Małego Dziecka w Jaworze, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem oraz Fundację "Dzieciom Zdążyć z Pomocą".

(Piotr Hoffmann)

 

Mogą Cię również zainteresować