Piotr Wajszczak bije rekordy

przez Marek Wyrzychowski

Kilka dni temu zakończył się kolejny etap konkursu na „Blog Roku 2010”, którego organizatorem jest portal Onet.pl. W II etapie wzięło udział ponad 4 000 blogów o różnej tematyce, w sumie organizatorzy wyodrębnili 10 kategorii tematycznych.

Piotr Wajszczak, jeden z redaktorów „Network Magazynu” i bloger, startuje w konkursie w kategorii „blogi profesjonalne”. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że w swojej dziedzinie zajął I miejsce, a co więcej, ilością 480 SMS zajął 3 miejsce wśród wszystkich blogów biorących udział w konkursie!

Strona konkursu
Strona konkursu „Blog Roku 2010”

W tym momencie chcemy podziękować wszystkim Czytelnikom, którzy oddali głos na blog Piotra Wajszczaka. Ale to nie koniec konkursu! Obecnie trwa kolejny etap, a mianowicie jurorzy w poszczególnych kategoriach wybiorą najlepszego bloga w danej dziedzinie, a następnie 1 lutego br. ogłoszą nominację do Bloga Roku. W tym samym czasie (od 20 stycznia 2010 do 7 lutego 2010 roku) trwa rywalizacja w konkursie „Blog Blogerów”, do którego zostało zakwalifikowanych 100 blogów, które otrzymały największą ilość głosów w II etapie konkursu. Wyniki konkursu na „Bloga Blogerów” zostaną ogłoszone 14 lutego 2010 roku, a już 17 lutego 2010 roku kapituła konkursu ogłosi zwycięzcę głównego całego konkursu na „Bloga Roku 2010”. Także Piotr Wajszczak jest cały czas w grze i potrzebuje Waszego wsparcia!

Jeszcze raz podkreślam, że jest to doskonała okazja do promocji całej branży MLM na zewnątrz oraz do kreowania pozytywnego wizerunku w mediach. Także namawiam wszystkich do głosowania i śledzenia całego konkursu w sieci.

SMS można wysyłać na nr 7122 o treści B00114 (za B są dwa zera).
Koszt 1,23 zł idzie na cele charytatywne.

Mogą Cię również zainteresować