Podążaj drogą od pasji po zdrowie i sukces z BEMER Business. Teraz również POLSKA!

przez Maciej Maciejewski

Dziś przedstawiamy przedsiębiorstwo, które od wielu lat odnotowuje wysokie wskaźniki wzrostu. Firma BEMER INT. AG jest wynalazcą fizykalnej terapii naczyniowej BEMER® oraz liderem technologicznym na tym polu. W kwestii formy dystrybucji swoich opatentowanych wyrobów medycznych od samego początku swojej działalności konsekwentnie stawia na sprzedaż bezpośrednią.

W ramach wieloletnich prac rozwojowo-badawczych firma z Liechtensteinu opracowała terapię, na której korzystają zarówno ludzie, jak i konie – fizykalna terapia naczyniowa BEMER® – jak udowodniono naukowo, poprawia mikrokrążenie, a więc ukrwienie najmniejszych naczyń krwionośnych. Terapia może więc skutecznie przyczyniać się do poprawy funkcjonowania całego organizmu.

Współpraca biznesowa na najwyższym poziomie

Popyt na produkty firmy BEMER dostępne wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej wykazuje dynamiczny wzrost. Podobnie jak zapotrzebowanie na nowych dystrybutorów, którzy w efekcie mają doskonałe warunki, aby odnieść sukces. Liczne możliwości kariery, również dla osób rozpoczynających działalność niezwiązanych z branżą.

Jednak za firmą BEMER przemawia coś jeszcze – unikalne, własne seminaria Start-up. Najbliższe odbędzie się w formie online już w marcu 2021 roku, a gwarantują one kompleksową wiedzę z podstaw – podobnie jak optymalna opieka kompetentnego, doświadczonego mentora, jakim jest na trenie naszego kraju Piotr Wysocki. Jego praktyczne doświadczenie z technologiami hi-tech w tej dziedzinie sięga 1998 roku. W firmie zajmuje się rekrutacją i szkoleniami partnerów.

– Spółka i jej współpracownicy zaliczają świetne wyniki biznesowe, a wszystko dzięki bezkonkurencyjnym produktom, którym opatentowany sygnał BEMER nadaje unikalny charakter. Jeśli chodzi o sygnał – również dla dobrze prosperujących profesjonalistów w dziedzinie sprzedaży, otwiera się tutaj zupełnie nowe pole do rozwoju działalności. Łatwy start. Bo siła w grupie. Elastyczność czasowa z rewelacyjną szansą na zysk sama w sobie jest mocnym argumentem przemawiającym za sprzedażą bezpośrednią – mówi Piotr Wysocki, przedstawiciel tego biznesu na Polskę.

Liczne warsztaty, seminaria i imprezy umacniają poczucie przynależności do rodziny BEMER. Każdy otrzymuje cały pakiet, który nowicjuszom umożliwia szybki start w działalności związanej z dystrybucją po obniżonej cenie za 285 euro do końca marca 2021 roku. – Szczególnym ułatwieniem są dla nich jedyne w swoim rodzaju warunki ramowe w Europie – do rozpoczęcia działalności potrzebny jest jedynie niewielki wkład kapitału, BEMER nie wymaga generowania minimalnych obrotów ani zakupu produktów. W naszej organizacji nie obniża się rang, za to zawsze można liczyć na duże wsparcie – dodaje Piotr Wysocki.

Technologia medyczna dla ludzi i koni

Firma BEMER Int. AG została założona w 1998 roku i jest przedsiębiorstwem działającym na skalę międzynarodową w branży zdrowotnej. Wynaleziony przez spółkę produkt do fizykalnej terapii naczyniowej BEMER® jest wyrobem medycznym klasy IIa dopuszczonym do obrotu w UE (CE0483).

Kluczową kompetencją firmy są badania i rozwój rozwiązań high-tech do terapii fizykalnej zaburzeń mikrokrążenia. Urządzenia do terapii zostały stworzone z myślą o codziennym zastosowaniu przez profesjonalistów oraz prywatnych użytkowników domowych. Firma oferuje systemy przeznaczone dla sektora medycznego i weterynaryjnego.

– Temat, którym chciałbym zainteresować Polaków, to BEMER HORSE set czyli terapia dla koni w systemie sprzedaży bezpośredniej. Pozwoliłem sobie przekazać dostęp do pierwszej na świecie interaktywnej prezentacji na temat tego projektu. Można się z nią zapoznać w tym miejscu: www.horsepolska.pl. Bardzo przydatna będzie również prezentacja dotycząca terapii dla ludzi (5 światowych patentów cer med kl IIa). Znajdziecie ją Państwo w tym miejscu: www.mikrokrazenie.eu – poleca Piotr Wysocki.

Nowy BEMER HORSE-SET® został stworzony z zamiłowania do koni. Zestaw umożliwia skuteczną terapię mającą na celu poprawę mikrokrążenia u koni – z pozytywnym wpływem na regenerację, profilaktykę i wyciszenie. Był on nieustannie udoskonalany w ścisłej współpracy z renomowanymi specjalistami zajmującymi się jeździectwem i w aktualnej wersji posiada liczne, nowe funkcje oraz sprytne detale. Szczęśliwy jeździec to tylko jeździec na szczęśliwym koniu. Takim, który jest zdrowy, wypoczęty i zrelaksowany. Tylko wtedy koń będzie uważnie i chętnie współpracował. Nowy zestaw BEMER Horse-Set może w tym skutecznie pomóc.

Zdrowie, wypoczynek, rekonwalescencja

Od ponad dwóch dekad pionierskie przedsiębiorstwo z Liechtensteinu zajmuje się badaniami i rozwojem na polu fizykalnej terapii naczyniowej. Dzięki tej terapii firma zyskała renomę najpierw w świecie medycyny, a później w jeździectwie. I to już dawno temu. Dobre imię, które z resztą stało się znane dzięki wieloletniemu partnerstwu w turnieju Riders-Tour. Zestaw BEMER Horse-Set jest optymalnie dostosowany do organizmu koni i oddziałuje w ważnej sferze mającej wpływ na zdrowie – poprawia mikrokrążenie, a więc ukrwienie najmniejszych naczyń krwionośnych, pobudza przemianę materii oraz aktywność komórek, sprzyjając w ten sposób procesom wypoczynku i rekonwalescencji.

Firma BEMER od początku współpracowała z ekspertami z dziedziny sportu konnego, lekarzami weterynarii i sportowcami amatorami, chcąc dalej udoskonalać zestaw Horse-Set i optymalnie dostosować go do wysokich wymagań codziennej pracy w stajniach i na turniejach.

W prace zaangażowany był między innymi wydział medycyny weterynaryjnej uniwersytetu w Mediolanie, centrum kompetencyjne HCCG, dr wet. Hermann Josef Genn, centrum Hof Kasselmann oraz agencja Paul Schockemöhle Marketing. Niezliczone spostrzeżenia z ich pracy miały i mają wpływ na opracowywanie tego zestawu. Rezultatem jest najlepszy BEMER Horse-Set, jaki kiedykolwiek istniał. W skład zestawu wchodzi derka, dwa ochraniacze, ładowarka z funkcją podwójnego ładowania przez kabel typu Y, praktyczna torba oraz liczne funkcje i detale, inteligentnie przemyślane i w wysokiej jakości wykonaniu. Duża, anatomicznie dostosowana derka przykrywa wszystkie newralgiczne punkty na ciele konia, a dwa ochraniacze umożliwiają szybkie i ukierunkowane zabiegi na nogach.

Właściwie to korzystanie z zestawu BEMER Horse-Set łatwiejsze być już nie może. Derka i ochraniacze są bezprzewodowe i posiadają wydajne akumulatory. Ponadto łatwo je założyć, mają właściwości oddychające, wykonane są z solidnego materiału i można je myć. Praktyczna torba służy do sprawnego pakowania i transportu zestawu. W ten sposób BEMER Horse-Set jest idealnym towarzyszem pomagającym w utrzymaniu koni w zdrowiu. Trudno więc się dziwić, że już dawno temu produkt zawitał do światowej czołówki jeździectwa – w kręgu przekonanych użytkowników oprócz Paula Schockemöhla jest między innymi mistrzyni świata Simone Blum.

Piotr Wysocki przekazuje wiedzę i możliwości dotyczące zastosowania medycznej terapii mikrokrążenia w codziennym życiu u ludzi i koni. Wiedzę czerpie z doświadczenia zdobywanego od 1998 roku. Szkoli i wdraża medyczną technologię z dziedziny fizykalnej terapii naczyniowej w różnych jednostkach wsparcia życia.

Bliższe informacje można znaleźć na stronie:

www.studio-zdrowia.bemergroup.com/pl

Prezentacja Horse: www.horsepolska.pl 

Prezentacja People: www.mikrokrazenie.eu

Kontakt: Certyfikowany BEMER partner Piotr Wysocki, tel. 576 013 160, email: [email protected]

Mogą Cię również zainteresować