Porażka czy sukces w biznesie MLM? Wybór należy tylko do Ciebie

przez Maciej Maciejewski
1016 odsłony

Kiedy czytasz w mediach o marketingu sieciowym, często możesz trafić na negatywne wiadomości, które nie pokrywają się z prawdą. System MLM, który nieprzerwanie utrzymuje się na rynku, a w dodatku świetnie się rozwija i z roku na rok notuje wzrost sprzedaży już od prawie 100 lat… nie może być zły.

źródło: Pixabay

Niemniej jednak, mało kto o tym mówi. Posłuchaj uważnie. Marketing sieciowy z zasady zawiera w sobie słowo „praca”. Niestety wielu nowicjuszy w tej dziedzinie zakłada, że muszą „pracować” tylko przez chwilę, aby zarobić dużo pieniędzy. Nie o to chodzi. Tak, jak kobieta nie może być „trochę w ciąży”, tak samo nie można zarobić dużo pieniędzy w marketingu sieciowym, pracując tylko trochę.

Ludzie, którzy nie rozumieją tej zasady, rezygnują z biznesu sieciowego rozczarowani i często negatywnie opisują swoje doświadczenia. Przecież ludzka natura zawsze stara się przedstawiać SIEBIE w jak najlepszym świetle. Dlatego ci ludzie twierdzą, że to NIE ONI zawiedli w network marketingu, ale wszystko inne i wszyscy inni: firmy partnerskie, produkty, ich zespół i tak dalej…

Ludzie nie odnoszący sukcesów, podają tysiąc wymówek dlaczego nie mieli szansy w marketingu sieciowym mimo, iż rzekomo dali z siebie wszystko. Nie muszą przedstawiać żadnych dowodów, dlatego tak łatwo im uwierzyć.

Jednak z drugiej strony są osoby, które wiedzą, że ciężka praca przynosi ogromne korzyści. To ludzie sukcesu. Wykorzystują swój czas i energię, aby rozwijać swój zespół i dzielą się tymi informacjami. To tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, kogo będziesz słuchał, komu uwierzysz i co z tym zrobisz. Powodzenia!

Autorka tekstu jest przedsiębiorcą, liderem oraz trenerem biznesu. Wraz ze swoją grupą generuje roczne obroty na poziomie ponad 15 milionów złotych. Od 1995 roku rozwija strukturę MLM w międzynarodowym przedsiębiorstwie Forever Living Products z siedzibą w Phoenix (USA), zajmującą się sprzedażą produktów aloesowych. Zajmuje jedno z najwyższych stanowisk w firmie na terenie Polski (diamond-sapphire managers), które osiągnęła wraz z mężem w listopadzie 2021 roku. Dzięki swojej ciężkiej pracy zbudowała największą strukturę przedsiębiorców w USA, aktualnie jest to najszybciej rozwijająca się grupa w Ameryce, za co 2 lata temu otrzymała w nagrodę samochód, co nie zdarzyło się żadnemu liderowi w 42 letniej historii firmy. Prowadzi wiele szkoleń, webinarów, wykładów oraz prezentacji zarówno online, jak i na żywo. Podczas kariery zorganizowała oraz poprowadziła wiele dużych eventów, nawet dla ponad 1000 osób. Podczas wykładów wykorzystuje swoje niesamowite umiejętności, ogromne doświadczenie, talent oraz szeroką wiedzę biznesową.

Mogą Cię również zainteresować