Program „24h Serwis know-how dla firm”!

przez Agnieszka Gugała
471 odsłony

Dzięki nawiązanej współpracy pomiędzy „Network Magazynem” a serwisem Boomway.pl wszyscy Czytelnicy portalu, w tym: właściciele firm, kadra zarządzająca, menedżerowie, kierownicy oraz inne osoby mające wpływ na funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstwa otrzymają rzetelną wiedzę biznesową.

źródło: www.sxc.hu
źródło: www.sxc.hu

W tym właśnie celu został stworzony program „24h Serwis know-how dla firm”, do którego z dumą przystąpiliśmy. Zasada działania jest prosta: klikając w baner programu (na stronie głównej www.networkmagazyn.pl) i następnie opisując pokrótce swój cel biznesowy lub problem, otrzymasz analizę automatyczną, a po 5 dniach indywidualnie przygotowaną analizę pogłębioną. Każdy ma możliwość wypróbowania tej usługi bezpłatnie zanim zdecyduje się na całoroczną opiekę ekspercką.

źródło: www.sxc.hu
źródło: www.sxc.hu

Oto mamy dobrą wiadomość dla każdego Czytelnika, który zdecyduje się objąć swoją firmę całoroczną opieką ekspercką w Serwisie Boomway.pl – z uwagi na fakt, że przychodzi on z Portalu „Network Magazyn” otrzyma rabat 10%, który pomniejszy składkę.

Wiedza biznesowa na Boomway.pl przygotowana indywidualnie pod Użytkownika jest rzetelna, aktualna i obiektywna, bowiem jakość analiz jest stale weryfikowana przez dział kontroli jakości. Przedsiębiorcy, którzy zapiszą swoją firmę w serwisie mają dostęp do ogromnej skarbnicy wiedzy, z której mogą korzystać na każdym kroku prowadzonej działalności.

Model biznesowy, który reprezentuje serwis jest nowością na polskim rynku. To pierwsza inicjatywa, która daje małym i średnim przedsiębiorcom dostęp do tak obiektywnej wiedzy biznesowej, a jednocześnie uwzględnia ich indywidualne potrzeby. Za plecami serwisu stoi rzesza ekspertów, praktyków gospodarczych, firm usługowych o zweryfikowanej jakości, posiadających szeroką wiedzę z dziedzin związanych z prowadzeniem i rozwojem małego i średniego przedsiębiorstwa np.: fundusze unijne, kredyt i leasing dla firm, archiwizacja dokumentów, NewConnect, usługi prawne, systemy CRM, certyfikaty ISO, ubezpieczenia, ochrona osób i mienia, tworzenie i pozycjonowanie stron www i wiele innych.

Chcesz wiedzieć więcej? – Zadaj pytanie ekspertowi! Zasada działania jest prosta: przejdź na stronę główną www.networkmagazyn.pl – kliknij w baner Boomway.pl i następnie opisz pokrótce swój cel biznesowy lub problem.

Mogą Cię również zainteresować