Herbalife Family Foundation ustanowiło Program Casa Herbalife w Polsce

przez Piotr Hoffmann
646 odsłony

Herbalife Family Foundation (HFF) jest prywatną organizacją non-profit wspieraną przez firmę Herbalife, jej niezależnych dystrybutorów, sympatyków, pracowników, a także ich rodziny i przyjaciół. HFF została stworzona w roku 1994 przez założyciela Herbalife Marka Hughes’a.

 

Herbalife Family Foundation (HFF) jest prywatną organizacją non-profit wspieraną przez firmę Herbalife, jej niezależnych dystrybutorów, sympatyków, pracowników, a także ich rodziny i przyjaciół. HFF została stworzona w roku 1994 przez założyciela Herbalife Marka Hughes’a. Jej misją jest niesienie pomocy potrzebującym dzieciom na całym świecie poprzez wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych – od wychodzenia z ubóstwa, głodu i przemocy do zapewnienia odpowiedniej opieki medycznej i edukacji.

 

W roku 2005 Herbalife Family Foundation wprowadziła program Casa Herbalife mający na celu pomoc w zapewnieniu zdrowych i odżywczych posiłków poprzez partnerstwo z istniejącymi ośrodkami opieki nad dziećmi. Nazwa tego programu pochodzi od Casa Herbalife – sierocińca, który w roku 1998 HFF zbudowała i wspiera do dziś. Obecnie na całym świecie działa ponad 20 ośrodków Casa Herbalife. Dodatkowo, poza Programem Casa Herbalife, HFF ustanawiając specjalne fundusze często wspiera ofiary katastrof, takich jak tsunami, trzęsienia ziemi czy huragany, jak to miało miejsce w latach 2004 i 2005.

 

Gratulujemy pomysłu i wielkiego serca. Dzieci są przecież najważniejsze, a jak wygląda sytuacja w polskich domach dziecka, każdy wie.

 

 

 

 

 

 

 

(Piotr Hoffmann)

Mogą Cię również zainteresować