Projekt Beyond Beauty Club wprowadził możliwość rejestracji dla Polaków

przez Maciej Maciejewski
924 odsłony

Choć szwajcarska firma Beyond Beauty Club GmbH działa w network marketingu od ponad roku, to Polacy mogą budować z nią swój MLM dopiero od teraz. Wcześniej spółka BBC nie wysyłała swoich kosmetycznych produktów na teren RP.

Dr Simon Ourian

Jednak decydenci tego ekskluzywnego przedsięwzięcia postanowili zmienić (na szczęście) tak poważny nietakt marketingowo-biznesowy. Jak informuje od kilku dni BBC na swojej stronie internetowej, teraz nawet: Wysyłka na terenie Wielkiej Brytanii i UE! Bezpłatna wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 120 €”.

Twarzą BBC jest specjalista z Beverly Hills, doktor Simon Ourian, który: Zdecydował się na karierę medyczną i udało mu się połączyć swoje dwie pasje, naukę i sztukę, na nowo definiując praktykę dermatologii kosmetycznej. Do dziś podchodzi do każdego klienta okiem artysty i sposobem myślenia naukowca, łącząc najnowsze technologie pielęgnacji skóry z celem odnowienia i uwydatnienia naturalnego piękna twarzy”. 

Dlaczego wystartowałam z tą firmą? Zafrapowała mnie innowacyjna aplikacja do skanowania twarzy. Jej wykorzystanie pozwala na personalizację kosmetyków zgodnie z indywidualnymi potrzebami i cechami skóry każdego klienta, co przekłada się na bardziej efektywne i skuteczne produkty. Zaangażowany w ten projekt jest twórca kosmetyków, dr Simon Ourian, który posiada 25 letnie doświadczenie w tej dziedzinie, co oznacza dostęp do wysokiej jakości produktów. No i spodobał mi się prosty plan marketingowy, korzystny dla ambasadorów BBC, jak również dla osób, które nie chcą budować społeczności, ale zarabiają wyłącznie na afiliacji powiedziała nam Joanna Nowak.

Mogą Cię również zainteresować