Przełom w branży MLM

przez Grupa MLM
466 odsłony

Już wkrótce będzie miało miejsce bezprecedensowe wydarzenie w branży MLM i sprzedaży bezpośredniej. Zadebiutuje GRUPA MLM, zapowiadana w najnowszym numerze „Network Magazynu” wspólna inicjatywa NM i serwisu Suportio. GRUPA MLM to zestaw nowoczesnych, innowacyjnych narzędzi dla liderów.


GRUPA MLM to nowoczesne narzędzia, które pomogą przyciągnąć do Twojego biznesu nowe osoby, edukować na temat nowoczesnej przedsiębiorczości. W jednym czasie wystartuje nowa witryna „Network Magazynu”, która stanie się rasowym portalem, w którym codziennie znajdzie się porcja wiedzy i aktualności niezbędnych dla ludzi przedsiębiorczych, jakimi są liderzy MLM/DS. Zadebiutuje też Lider Sklep, całkiem nowy sklep internetowy, w którym będzie można kupić książki i inne materiały szkoleniowe pomagające w rozwoju kariery i umiejętności liderów branży. Ważnym elementem nowej inicjatywy jest z pewnością również Vidnet, platforma konferencyjna, dzięki której każdy manager będzie mógł prowadzić szkolenie lub prezentację nawet dla kilkuset osób!

Suportio będzie zintegrowane z nową witryną „Network Magazynu”. Login i hasło Suportio umożliwią korzystanie ze wszystkich serwisów GRUPY MLM.

Szczegółowe informacje o GRUPIE MLM,m. in. wywiady z jej twórcami, można znaleźć w najnowszym numerze „Network Magazynu”.

Podziel się informacją o GRUPIE MLM ze swoimi współpracownikami. Zachęć ich do odwiedzenia strony www.grupamlm.pl, gdzie będą mogli podać swój adres e-mail. Dzięki temu nie przegapią oni informacji o debiucie naszych nowych serwisów.

Mogą Cię również zainteresować