Pure Home Perfume. Zacznij współpracę z nowym biznesem

przez Maciej Maciejewski
3025 odsłony

Pure Home Perfume to zamiłowanie i pasja. Posiadamy 22-letnie doświadczenie w tworzeniu i produkcji zapachów. Tworząc markę Pure Home Perfume zebraliśmy nasze wszystkie doświadczenia i przenieśliśmy je w świat zapachów. Teraz otwieramy nowy rozdział naszego przedsięwzięcia biznesowego. Możesz go tworzyć razem z nami!

Rozpoczęliśmy przygodę ze sprzedażą bezpośrednia, ponieważ chcieliśmy pokazać Wam, każdemu z osobna, jak wspaniały i nieograniczony jest świat zapachów. Perfumy to nie tylko piękny ozdobnik, który nosimy każdego dnia. Perfumy to My! Nasza dusza i nasze odczucia. Zapytacie nas dlaczego?

Odpowiedź jest prosta. Są miejsca, w których każdego dnia spędzamy bardzo dużo czasu, które nas utożsamiają i odzwierciedlają nasz charakter. Te miejsca są naszym azylem. Dlaczego nie mogą pachnieć jak my? Odpowiedzią i zarazem rozwiązaniem jest tutaj Pure Home Perfume!

Nasze perfumy do wnętrz i ciała sprawią, że każde miejsce na Ziemi będzie Twoim azylem. Pokazaliśmy Ci nasze wartości, teraz pokażemy Ci jak i ile możesz z nami zarobić. Nasz plan kariery jest przeznaczony dla każdego. Tu nie ma wyjątków. Chcemy zaprosić Cię do naszego świata i pokazać, że codzienność może być jeszcze lepsza. Z naszego doświadczenia wynika, że nasze produkty sprzedają się same. Tak, wiemy… Każdy mówi to samo.  Dlatego zobacz możliwości jakie Ci dajemy.

Po pierwsze prosty sposób zarabiana, po drugie szybkie efekty finansowe Twojej pracy, po trzecie nieograniczone możliwości poparte 22-letnim doświadczeniem.

Plan kariery, który stworzyliśmy jest prosty, czytelny i przede wszystkim zapewnia zysk już na starcie, przy niewielkim wkładzie pracy. Rozmawiając z ludźmi dostrzegliśmy, że największą bolączką w biznesie marketingu sieciowego są małe zarobki na samym początku kariery. Twoje zarobki nie są odzwierciedleniem dużego wkładu pracy i ilości spotkań. Dlatego stworzyliśmy plan, który daje duże możliwości już na samym starcie i jest opłacalny. Zarabiasz 30% na odsprzedaży oraz 9% jeśli Twoja grupa wypracuje TYLKO 4 000 ZŁ. Co się wydarzy jeśli Twoja grupa zrobi 15 000 zł? Chyba nie musimy tego przeliczać.

Chcemy tworzyć biznes z ludźmi i dla ludzi. To Wy, Wasze doświadczenia i opnie są dla nas priorytetem. To dzięki Wam powstało Pure Home Perfume i to z Wami chcemy rozwijać ten biznes. Jeśli chcecie poznać nowy, pachnący świat, który oferuje Wam atrakcyjne zarobki, to właśnie my stworzyliśmy go dla Ciebie.

Zespół Pure Home Perfume

Mogą Cię również zainteresować