Raypath & Livioon dla projektu MLM TOUR IN POLAND

przez Katarzyna Wagner
4790 odsłony

Redaktor naczelny Network Magazynu ewidentnie ma syndrom niespokojnych stóp. Co on jeszcze wymyśli? Jak nie ratowanie koni to teraz wycieczka rowerowa przez całą Polskę! Już 12 sierpnia 2019 roku startuje w samotną wyprawę z Sosnowca na Hel. Partnerami i sponsorami projektu zostały m.in. dwie polskie firmy MLM – Raypath & Livioon.

ee

Wczoraj red. Maciej Maciejewski odebrał uroczyście w tyskiej siedzibie firmy Raypath piękny rower szosowy, który na sierpniową wyprawę MLM TOUR IN POLAND #1 ufundowały mu dwie polskie, działające w systemie network marketingu spółki – Raypath i Livioon. W przekazaniu sprzętu udział wzięli założyciele i dystrybutorzy tyskiego oddziału Raypath Infinity m.in. Grzegorz i Danuta Galowie oraz Tomasz Papacz, Kamila Rusek i Magdalena Kachel. Przyjechał nawet osobiście właściciel prężnie rozwijającej się firmy LivioonAndreas Widowski.

Skąd pomysł na akcję MLM TOUR IN POLAND? Wyjaśnia red. Maciejewski: – Muszę mieć dużo ruchu. Półtora roku temu zacząłem bardzo trudny proces naprawczy swojego organizmu – ciała i ducha. Przez 15 lat budowania Network Magazynu doprowadziłem się do stanu, w którym ważyłem 120 kg i miałem wydolność staruszka. Kiedy zrobiłem podstawowe badania okazało się, że nie jest ze mną wesoło. Wtedy się przestraszyłem. Mam jeszcze tyle fajnych rzeczy do zrobienia. Wziąłem się ostro do roboty. Wymyśliłem sobie konkretny, prywatny plan naprawczy o nazwie MOVE YOUR ASS i w półtora roku schudłem 34 kg, mocno poprawiłem swój wiek metaboliczny oraz wydolność. Teraz zaczynam całkiem nowe życie. Ale to nie koniec. Nie mogę już powrócić do starego trybu egzystencji, bo szybko straciłbym to, co dzięki ciężkiej pracy osiągnąłem. Muszę trzymać specjalną dietę, dbać o siebie i uprawiać sport. Nie mogę już tak jak to było w poprzednim wcieleniu tylko siedzieć i jeść co popadnie. Z drugiej strony siłownia to fajna sprawa, spodobała mi się, ale nie po to walczyłem z ruszeniem tyłka od komputera, aby w tak piękną pogodę znów zamykać się w czterech ścianach budynku. Teraz trzeba maksymalnie wykorzystać sprzyjające okoliczności przyrody i jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Dlatego ruszam w trasę rowerową po naszym pięknym kraju.

Red. Maciejewski & ekipa z Raypath oraz LivioonRed. Maciejewski & ekipa z Raypath oraz Livioon

To nie wszystko. Maciejewski zawsze, w każdym swoim projekcie musi upiec kilka pieczeni na jednym ruszcie. Dlatego podróż MLM TOUR IN POLAND #1 wykorzysta również do spraw zawodowych. W miastach, przez które będzie przejeżdżał, będzie na bieżąco dla Czytelników Network Magazynu robił ciekawe wywiady o biznesie MLM z ludźmi, którzy w ten sposób zarabiają na życie i pomagają innym ludziom spełniać marzenia. Każdy kto czuje się na siłach, ma do opowiedzenia ciekawą historię, może pokazać swoje osiągnięcia i swój biznes, chce znaleźć się w krzyżowym ogniu pytań redaktora przed kamerą, może się zgłaszać na adres: [email protected] Dokładna trasa wyprawy znajduje się na stronie www.moveyourass.pl

Kilka zdań o partnerach akcji

Firma Raypath jest spółką polską, która istnieje na rynku od 1994 roku. Jej siedziba znajduje się w Krakowie-Rząsce, ale firma posiada również przedstawicielstwa na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Stanach Zjednoczonych, w Kanadzie oraz w Rosji. Przedsięwzięcie zajmuje się produkcją oraz dystrybucją ekologicznych produktów do czyszczenia, które nie wymagają używania środków chemicznych. „Czyścikami” wykonanymi ze specjalnie dobranych włókien lub mikrowłókien można czyścić każdą powierzchnię bez względu na rodzaj zabrudzenia, używając tylko wodę i wykluczając detergenty, co daje każdemu gospodarstwu domowemu spore oszczędności.

Spółka Livioon zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości, ekskluzywnych perfum, kosmetyków, środków czystości oraz suplementów diety. Nasza misja niezmiennie wskazuje nam kierunek, w którym podążamy. Opisuje cel naszej firmy i stanowi punkt odniesienia dla podejmowanych przez nas działań i decyzji. Podstawową misją firmy jest chęć zmiany życia ludzi poprzez udostępnienie wysokiej jakości produkty, którymi można się dzielić. Spółka stawia na innowacyjne rozwiązania – produkty tworzone są w ścisłej współpracy z ekspertami ds. kosmetologii i dermatologii. „Poprzez swobodny tryb pracy chcemy zapewnić ludziom wolność finansową. Inwestujemy w ludzi – doceniamy i wspieramy ich zaangażowanie i pasję, pomagamy się rozwijać zapewniając szkolenia i programy motywacyjne, gdyż rozwój naszych ludzi zapewni dobrą przyszłość całej firmy. Chcemy łączyć ludzi i poprawiać jakość ich życia. Robimy to poprzez bezkompromisowe skupienie na kliencie i zapewnienie luksusu każdego dnia. Naszą największą wartością są ludzie – obecność Partnerów Biznesowych i Leaderów działających na terenie całej Polski i Europy, setki tysięcy klientów. Nasza oferta produktowa jest cały czas rozwijana, dodatkowo poprawiamy jakość oferowanych przez nas usług, aby stworzyć idealne warunki dla rozwoju biznesu. Jesteśmy dumni z dbałości o środowisko naturalne i wspieranie idei społecznych. Livioon jako przyjazna i nowoczesna firma angażuje się w liczne działania na rzecz lokalnej społeczności. Chcemy aktywnie i odpowiedzialnie uczestniczyć w jej życiu. Łączymy uczciwe prowadzenie biznesu oparte na etycznych zasadach, z szeroko pojętą aktywnością na rzecz społeczeństwa.” – czytamy na portalu spółki.

Więcej informacji o projekcie naprawczym red. Maciejewskiego i samej akcji MLM TOUR IN POLAND #1 znajduje się na stronie www.moveyourass.pl Partnerami i sponsorami przedsięwzięcia są firmy Livioon Polska, Raypath International, Dedra Innovations, Forever Living Products, ForLive Business Academy Żaneta Ściwiarska, Nature's Sunshine. Patroni medialni: Network Magazyn, Businesswoman & Life. Patronat honorowy: prezydent i miasto Sosnowiec, burmistrz i miasto Hel. (Foto: Marek Jarkulisz

Red. Maciejewski & Marek JarkuliszRed. Maciejewski & Marek Jarkulisz

Mogą Cię również zainteresować