RENTGEN MLM. Prześwietlamy biznes Manirouge

przez Piotr Hoffmann

W naszej branży jest kilka znamienitych firm MLM z produktami skierowanymi typowo dla kobiet, ale takiego projektu, jak obserwujemy ten sektor 15 lat, jeszcze nie widzieliśmy. Ta ekipa jest niesamowita i nie do podrobienia. Dopiero był start, a już w sobotę dziewczyny odbierały nominacje w planie marketingowym! Szok!

Piotr WajszczakPiotr Wajszczak

Dlaczego tak się dzieje? Bo dobry produkt obroni się sam. Kobiety zakochują się w nim od pierwszego wejrzenia i dlatego pracuje im się łatwo i przyjemnie. Bo idąc na spotkanie wiedzą, jakiego asa mają w rękawie. Dlatego jest 100% zaangażowania, 200% kompetencji, 300% pewności i 400% profesjonalizmu. Kochani to nie jest rewelacja. To jest REWOLUCJA. Ambasadorki firmy Manirouge uwalniają kobiety. Biznes MLM robią tak, że: "Wyrwij murom zęby krat. Zerwij kajdany, połam bat. A mury runą, runą, runą i pogrzebią stary świat!"

Maciej Maciejewski & Klaudia SebestaMaciej Maciejewski & Klaudia Sebesta

Co to są manilooki? Co można dzięki nim osiągnąć? Dlaczego Manirouge daje kobietom zdrowie, piękno, swobodę i pieniądze? W tym odcinku z serii „Rentgen MLM” najpierw mówi o tym red. Piotr Wajszczak, a potem red. Maciej Maciejewski rozmawia z osobą najbardziej kompetentną, gdyż Klaudia Sebesta wymyśliła manilooki i Manirouge. Zapraszamy na krótkie wideo:

Więcej informacji znajdziecie w artykule „MANIROUGE. NOWA POLSKA FIRMA MLM”.

Strona internetowa firmy: www.manirouge.com

Rejestracja: www.manirouge.com/pl

Facebook: https://www.facebook.com/Manirouge/

Mogą Cię również zainteresować