Rozmowy o biznesie DS/MLM w amerykańskim Kapitolu

przez Maciej Maciejewski
547 odsłony

Kilka dni temu Amerykańskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej było gospodarzem corocznego Dnia Sprzedaży Bezpośredniej, które tym razem odbyło się na Kapitolu. To niezwykle ważne wydarzenie dla wszystkich firm i ich współpracowników zajmujących się sprzedażą bezpośrednią i marketingiem sieciowym nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie.

źródlo: dsa.org

Ponad 75 sprzedawców bezpośrednich, networkerów  i dyrektorów reprezentujących 12 firm członkowskich DSA spotkało się z 60 członkami Kongresu, aby porozmawiać o branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy w kontekście profesjonalnej ścieżki do przedsiębiorczości, obarczonej niskim ryzykiem. Uczestnicy wydarzenia podkreślili znaczenie ochrony prawnej niezależnych dystrybutorów oraz wpływ innych przepisów na biznes DS/MLM.

– Każdego roku DSA zapewnia kierownictwu firm członkowskich i ich niezależnym partnerom możliwość spotkania się z wybranymi urzędnikami i podzielenia się swoimi historiami oraz wpływem tego, co dzieje się w Waszyngtonie, na ich firmy w całych Stanach Zjednoczonych. Nie ma lepszych zwolenników wartości sprzedaży bezpośredniej i network marketingu dla właścicieli firm we wszystkich 50 stanach niż ci niezależni partnerzy i liderzy – powiedział Joseph N. Mariano , prezes i dyrektor generalny DSA.

Mogą Cię również zainteresować