Seminarium Galeria Wellness

przez Maciej Maciejewski
676 odsłony

25.05.2009:Seminarium Galeria Wellness 16 maja br. byliśmy z reporterskim zoomem w hotelu Wrocław na seminarium szkoleniowym zorganizowanym przez grupę Doroty i Marka Gudaniec z Herbalife Polska.

Seminarium rozpoczął Rafał Orzechowski (Active World Team). Pierwszy wykład poprowadził Marek Gudaniec (GET Team), który opowiedział swoją historię sukcesu i nakreślił charakterystykę trendu wellness. O produktach Herbalife i ich korzyściach dla organizmu człowieka opowiedziała Joanna Dawidowska (Supervisor). Następnie odbył się panel Anny Kamińskiej (Active World Team) zatytułowany „Metody Pracy”.

Gość Specjalny – Daniel Kubach, prezes 4Media Publisher Sp. z o.o. – wydawcy „Network Magazynu”, przedstawił przyjęty przez wszystkich z wielkim entuzjazmem wykład pt.: „Biznes MLM. Pieniądze lubią liderów.” Po Danielu przemawiał Dariusz Michalewicz (Active World Team), który uczył, jak powinna przebiegać kompleksowa opieka nad klientem. Z kolei do Konrada Bachanka (Active Supervisor) należała trudna część seminarium na temat stawiania pierwszych kroków w systemie marketingu sieciowego. Następnie Dorota Gudaniec (GET Team) omówiła plan marketingowy Herbalife. Na koniec seminarium miały miejsce podziękowania, uznania, odbyły się również promocje dystrybutorów na wyższe pozycje w strukturach reprezentowanego przez nich MLM.

Obszerny fotoreportaż z tej imprezy zamieścimy już w 20 numerze „Network Magazynu”.

(Maciej Maciejewski)

Mogą Cię również zainteresować