Skuteczne planowanie realizacji celów. Rozmowy o MLM

przez Maciej Maciejewski
919 odsłony

Czy zdajecie sobie sprawę z faktu, jak ważne w biznesie MLM jest inteligentne zarządzanie planami? A czy wiecie jak skutecznie planować realizacje celów, aby dynamicznie budować swój zespół w network marketingu? Magdalena Bienia wyjaśniła mi jak wystrzelić Wasz biznes MLM w kosmos!

Magdalena BieniaMagdalena Bienia

Wysłuchajcie tej rozmowy dokładnie, ale nie na zasadach posłuchać i zapomnieć. Zastosujcie podane wskazówki w praktyce, a Wasz biznes MLM zaskoczy wszystkich obserwatorów tego, czym się zawodowo zajmujecie.

Magdalena Bienia jest autorką i wydawcą książek z cyklu Kalendarz Biznesowy „Projekt Twoje Życie” i „Skuteczniejsi”. Pasjonatka myślenia koncepcyjnego, wyznaczania celów, planowania, tworzenia strategii i wdrażania usprawnień. Właścicielka Instytutu Kreowania Osobowości. Organizatorka licznych klubów rozwoju, twórczyni kompleksowego systemu rozwoju i zwiększania osobistej efektywności Bridge Success System™. Założycielka społeczności #skuteczniejsi na portalu Facebook, w której jednoczą się osoby przedsiębiorcze, ambitne, chcące wprowadzać zmiany w swoje życie i czerpać z niego jak najwięcej, zgodnie ze swoimi wartościami. Pierwsze kroki w network marketingu stawiała mając 17 lat, gdzie pod okiem m.in. Kamili Rowińskiej uczyła się sprzedaży oraz budowania i zarządzania zespołem.

Jej pasją jest szeroko rozumiany rozwój dlatego chętnie dzieli się doświadczeniem zarówno w życiu codziennym, jak i podczas szkoleń. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu wyznaczania celów, planowania i zarządzania sobą w czasie, zwiększania efektywności, wystąpień publicznych, budowania relacji, psychologii sukcesu i motywacji. Więcej informacji pod adresem https://kalendarzbiznesowy.pl/ Zapraszam na wywiad:

Mogą Cię również zainteresować