Sportowe emocje z Herbalife

przez Katarzyna Wagner
566 odsłony

Sportowe emocje z HerbalifeKatarzyna WagnerW dniach 13-14 czerwca br. zawodnicy z Polski i zagranicy rywalizowali w zawodach Herbalife Susz Triathlon 2009 rozgrywanych w stolicy polskiego triathlonu – Suszu.


Katarzyna Wagner: Herbalife i triathlon. Skąd takie połączenie?

Edyta Kurek: Firma Herbalife od początku swojej działalności, czyli blisko 30 lat, zachęca ludzi do prowadzenie zdrowego, aktywnego stylu życia na całym świecie. Sponsoruje sportowców i umożliwia im tym samym uczestnictwo w lokalnych, krajowych i międzynarodowych zawodach. Triathlon w Suszu to doskonała okazja do promowania zdrowego stylu życia i to już u najmłodszych.

KW: W zawodach brały udział także dzieci?

EK: Tak. Pierwszego dnia imprezy odbył się Otwarty Triathlon dla Dzieci i Młodzików. Rywalizujący w nim uczestnicy mieli od 10 do 15 lat. Tak samo jak dorośli biegli, jeździli na rowerze i pływali, choć oczywiście na krótszych niż profesjonaliści dystansach. Emocje były jednak równie wielkie a doping kibiców gorący.

KW: A jak wyglądała rywalizacja w pozostałych grupach?

EK: W ramach tegorocznych zawodów Herbalife Susz Triathlon odbył się jeszcze Otwarty Triathlon dla Amatorów oraz przeprowadzono Otwarte Mistrzostwa Polski na Dystansie Długim. Obydwie konkurencje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nas też to cieszy, ponieważ aktywność fizyczna w połączeniu ze zdrową, zbilansowaną dietą to jedyny sposób na zdrowe życie.

Ten tekst jest jedynie fragmentem całego artykułu, który znajdziesz w wydaniu drukowanym Network Magazyn nr 20/2009

Mogą Cię również zainteresować