Stań się Buddą we współczesnym świecie. Żaneta Ściwiarska i jej innowacyjny, jedyny taki w Polsce Evolution Camp

przez Maciej Maciejewski
1588 odsłony

Marzy Ci się stan spokoju i opanowania nawet wtedy, gdy sytuacja wskazuje na całkiem co innego. Marzy Ci się czuć zdrowym i sprawnym w swoim ciele teraz i w przyszłości. Marzy Ci się osiągnąć stan bogactwa miłości, szczęścia i pieniędzy jednocześnie. Prawda? Mówisz i masz!

Teraz spełniamy Twoje marzenia, a dokładniej sam je spełnisz przy małej pomocy Żanety Ściwiarskiej podczas obozu EVOLUTION CAMP, który w tym roku odbędzie się na polskich, pięknych terenach – Rueda Januszkowice (woj. opolskie). Z dala od codzienności, odcięty od bodźców świata zewnętrznego, jesteś w stanie dokonać niesamowitych zmian w sobie. Zmian, dzięki którym totalnie zmodernizujesz swój cały świat wewnętrzny i zewnętrzny.

Na EVOLUTION CAMP poznasz metody pracy nad ciałem, które pozwolą Ci na pobudzenie poszczególnych obszarów w umyśle. Dzięki temu będziesz w stanie zrobić jeszcze szybsze porządki w swojej głowie. Uwalnianie obciążeń, praca z emocjami i myślami pozwolą dopiąć ten proces. Poprzez specjalnie dobraną koncepcję posiłków i wykorzystywanie produktów roślinnych, nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, ale także szybciej pobudzisz ciało i umysł do wielkiej metamorfozy. Dzięki połączeniu tych działań będziesz w stanie szybciej dotrzeć do swojego wnętrza, wydobyć swoje potencjały i wejść na odpowiedni tor swojego życia. Bo jest to możliwe tylko przy jednoczesnym połączeniu tych trzech obszarów: CIAŁO, UMYSŁ i DUSZA.

Nauczysz się sztuki i mądrości życia, rozwiązywania problemów i sposobu myślenia zamiast wkuwania jakichkolwiek faktów i wiedzy na pamięć. Energia, szczęście i uśmiech to podstawa. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Tak dokładnie będzie wyglądała praca podczas tych 7 dni na obozie EVOLUTION CAMP.

Konkretna wiedza, mądrość i jej wdrażanie w życie, poznawanie i doświadczanie. Aż w końcu zacznie się uruchamiać proces zmian nad akceptacją i zrozumieniem. Bo to właśnie one kładą kres zmaganiom, które odbywają się tam, gdzie zaczyna się proces odnowy. Energie, które w indywidualnej ocenie były zablokowane w negatywnych emocjach, zaczną się uwalniać tak, aby zrobić miejsce zdrowszym aspektom osobowości, żeby odkrywać swoje uśpione potencjały.

DZISIAJ KAŻDY UCZESTNICZY W SWOIM OSOBISTYM WYŚCIGU DO SUKCESU. KAŻDY MA JAKIŚ SWÓJ OSOBISTY MŁYN I WALKĘ O OGIEŃ. WSZYSTKO TO TWORZY W GŁOWIE NIEZŁY BAŁAGAN I ŚMIETNIK.

Dlatego podczas obozu EVOLUTION CAMP jest mocna praca z myślami, a głębiej z emocjami. Bo to właśnie myśli wywoływane są przez napór nagromadzonych uczuć. Luz, wygoda, kontakt z naturą, a przy tym zdobywanie wiedzy, mądrości, praktykowanie i doświadczanie. Właśnie taka jest koncepcja tego obozu. Te wszystkie czynniki pracują nad tym, co znajduje się w naszej głowie. Tutaj jest głęboka praca z emocjami i ich wpływ na ciało, gdzie przez jego odczytywanie jesteśmy w stanie poznać nasz stan umysłu. Nie tylko nauczysz się trenować ciało i umysł, ale również wejdziesz na swoją drogę duchowości – to bardzo ważne zagadnienie w życiu każdego człowieka.

Bagaż doświadczeń, emocje… wszystko zostaje zapisane w naszym ciele i umyśle. Niczym szklany mur chroniący przed wydobyciem wewnętrznego piękna. Pragnienia, zdolności, marzenia tkwią w naszym sercu i tylko czekają na to, aby wydostać się na zewnątrz. Tutaj się uwolnią. Ludzie sami tworzą sobie więzienia, odsiadują w nich wiele wyroków. Część jest świadomych, a część nie. Sami to sobie robimy. Tak się do nich przywiązujemy, że nie potrafimy opuścić swoich cel.

To będzie bardzo intensywny tydzień. Uwalnianie, zrzucanie obciążeń i uświadomienie sobie prawdy. Prawdy o samym sobie. Wizualizacja swojego życia i wytyczanie kierunku drogi. To będzie bardzo efektywny czas dla wszystkich.

Obóz prowadzi Żaneta Ściwiarska – trener, mama, autor, przedsiębiorca. Kobieta, która pomaga odkrywać wnętrza ludzi poprzez naprawę ich umysłu, ciała i wydobycie piękna duszy. Poprzez pokazanie działań, które pozwalają obudzić wewnętrzne szczęście i spełnienie. Zmiany są potrzebne, bo tylko wtedy możemy latać wysoko, wybierając odpowiedni kierunek, który podpowiada nam serce.

Liczba uczestników ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy. Nie zwlekaj. Zapisz się teraz. Rejestracja w tym miejscu:

EVOLUTION CAMP

Koniecznie zajrzyj jeszcze na grupę „Stań się Buddą we współczesnym świecie”. Znajdziesz tam wiele cennych informacji dotyczących tego tematu: FACEBOOK

rpt
rrem
nor
sdr
rrem
fbthdr
fbt

Mogą Cię również zainteresować