Startuje WORLD OF ENTERTAINMENT. Jedyny na świecie MLM rozrywkowy

przez Maciej Maciejewski
1742 odsłony

Już w środę 28 września br. o godz. 11:00 w warszawskim, największym centrum rozrywki HULAKULA, odbędzie się prelaunch nowego, jedynego na świecie, network marketingu rozrywkowego. Startuje WORLD OF ENTERTAINMENT.

Co najważniejsze – HULAKULA jest jego elementem!!! Największą zaletą tego network marketingu jest fakt, że biznes ten oparty jest na rozrywce, eventach i lifestyle`u czyli na wszystkim tym, o czym mówią inne networki produktowe.

Nasz network nie prowadzi do LIFESTYLE`U. ON jest LIFESTYL`em. To wyjątkowa szansa dla liderów branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy oraz inwestorów, ponieważ plan marketingowy opiera się nie tylko na wynagrodzeniach, ale również na fizycznych udziałach w spółce World of Entertainment LTD.

To idealna możliwość połączenia organizacji wydarzeń i eventów przez inne networki dla dywersyfikacji dochodów.

Pasywny dochód w WOE jest nie tylko z budowania networku, ale z tradycyjnych udziałów czy dywidendy. Możesz być dosłownie częścią WORLD OF ENTERTAINMENT!

Kapitał Spółki jest ogromy, bo aż 200.000.000 GBP czyli ok 1,2 mld złotych! Założyciele tego networku to obecni właściciele projektu HULAKULA. Z doświadczeniem zarówno w sektorze rozrywkowym, jak i networkowym. Znają plusy i minusy innych przedsięwzięć, dlatego tutaj zostały one wyeliminowane już na starcie!

WOE będzie prowadzić do bardzo dużych zarobków, ponieważ marża na rozrywce jest na wysokim poziomie. Zatem już zapowiadamy rozmach w Warszawie, a później w innych dużych miastach oraz na pewno wyjście za granicę – w świat, ponieważ rozrywka nie zna granic i jest obecna w każdym kraju oraz w każdej kulturze.

Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Jacek Walkiewicz, a więc myśl przewodnia maksymy –„Dowiedz się pierwszy, zanim wiedzieć będą wszyscy” ma tu ogromne znaczenie (nie tylko finansowe). Poniżej link do biletu, w którego cenie jest unikalna niespodzianka od WORLD OF ENTERTAINMENT tylko dla uczestników tego wydarzenia oraz przepyszny obiad i poczęstunek.

Dołącz do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1101389387167372/

Zapraszamy na stronę:

www.worldofentertainment.pl

Kup bilet już dzisiaj!

https://rezerwacje.hulakula.com.pl/new/28/1006

___________________________________________

Miejsce i data prelaunchu:

Hulakula, Jagiellońska 82b, Warszawa

28.09.2022 r., godz. 11.00.

Cena biletu: 290 PLN

Mogą Cię również zainteresować