Święto networkingu zakończone

przez Artur Sójka

Czwarty Międzynarodowy Tydzień Networkingu już za nami. Podobnie jak w zeszłym roku wzięło w nim udział ponad 50 partnerów: organizacji, stowarzyszeń, izb i firm, które wspierały organizatorów – BNI Polska.

W spotkaniach na terenie całego kraju uczestniczyło łącznie blisko pół tysiąca osób. W tym roku uroczyste obchody rozpoczął warszawski wykład Krzysztofa Mazura – „Kariera a networking, czyli jak to działa naprawdę”. Spotkanie zgromadziło ponad 80 osób zainteresowanych rozwojem swojej kariery. Dużym zainteresowaniem cieszył się także Biznes Mixer organizowany przez Kobiety Przedsiębiorcze. Równie ciekawie było w Bydgoszczy. W 2011 roku to właśnie w tym ośrodku odbyło się najwięcej networkingowych spotkań BNI Polska.

Wykład Grzegorza Turniaka, prezesa BNI Polska
Wykład Grzegorza Turniaka, prezesa BNI Polska

Wiele osób uczestniczyło także na spotkaniu przygotowanym przez bydgoski klub Toastmasters – „Edukacja praktyczna kluczem do sukcesu w biznesie”. Rektor Bydgoskiej Szkoły Wyższej – jednego z partnerów tegorocznych obchodów chwalił:
– Tego typu spotkania sprzyjają nawiązywaniu kontaktów, rozwijania umiejętności interpersonalnych, uczą przełamywania lęku. To kompetencje, które przydają się każdemu.

Równie zadowolony, nie tylko z przebiegu mitingu ale i z całych obchodów Międzynarodowego Tygodnia Networkingu w Polsce jest Grzegorz Turniak, prezes BNI Polska: – Cieszę się, że nasze działania spotkały się z tak szerokim odzewem. Na temat networkingu prawie całostronicowe artykuły napisały „Gazeta Wyborcza” i „Dziennik Gazeta Prawna”. Wzrosła również świadomość korzyści współpracy liderów organizacji partnerskich tego przedsięwzięcia.

Lista partnerów, zdjęcia ze spotkań oraz linki do wzmianek prasowych na temat MTN 2011 dostępne są na stronie: www.tydziennetworkingu.pl. Polecamy również ciekawy, edukacyjny artykuł poradnikowy, który opublikował nie dawno Piotr Wajszczak specjalnie dla menedżerów działających w sektorze DS/MLM, a biorących lub planujących brać udział w spotkaniach networkingowych. Tekst nazywa się „Networking w MLM po polsku… poleciały czołgi na Berlin”.

Mogą Cię również zainteresować