System odkrywania motywacji, spójności i przeznaczenia

przez Katarzyna Wagner

Jak wygląda u Ciebie poczucie satysfakcji z życia? Z pracy? Świadomość życiowych celów? Plan na życie? Znajomość swoich pragnień? Odczucie spełnienia? Czy masz trwałą, szczerą motywację wewnętrzną?

Łatwo to poznać. Jeżeli czujesz radość w sercu i olbrzymią chęć do działania to najprawdopodobniej jesteś na swojej ścieżce życia. Jeżeli czujesz stres, lęk, zmęczenie czy wypalanie – życie ucieka Ci przez palce oraz nie czujesz spełnienia i szczęścia. Nie jesteś na swojej ścieżce.

Ten system to coaching życia, osiągania celów, planowania i odkrywania przeznaczenia, przełamywania barier wewnętrznych i kształtowanie swojej świadomej drogi życia, misji oraz otwartej wizji dla siebie w świecie.

To szkolenie, prowadzone przez autora programu rozwoju osobistego „Design Your Life” ułoży Ci życie jeszcze raz, tym razem dobrze. Wyznaczysz swoją misję, cele, odkryjesz powołanie i sens istnienia. Bo czy jest coś ważniejszego, aby być spełnionym i szczęśliwym? Nie ma.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak:

odnaleźć prawdziwe spełnienie w życiu rodzinnym, zawodowym, oraz osobistym, wejść na swoją ścieżkę życia i osiągać sukcesy, określić najgłębszy cel i sens swojego życia, sprawić by życie stało się radośniejsze i spokojniejsze, odkryć swoje powołanie i ustanowić własne świadome przeznaczenie, przełamać bariery psychiczne przed działaniem, uwierzyć w siebie bardziej i mocniej, poczuć większą pewność siebie… to ten program jest dla Ciebie absolutnie obowiązkowy.

Na szkoleniu nauczysz się:

 1. Kluczowych zasad odkrywania swojej drogi życia.
 2. Kreować swoją świadomą i wymarzoną przyszłość.
 3. Wyznaczania Twoich celów.
 4. Odkrywania szczerej i dużej motywacji wewnętrznej.
 5. Spisywania misji życia.
 6. Odkrywania swoich wartości i działania zgodnie z nimi.
 7. Reguł szczęśliwego życia.
 8. Praw tworzących wymarzone życie.

Oraz wiele, wiele innych technik, postaw, wzorców i pożytecznych nawyków, które pozwolą Ci zrobić pozytywny zwrot. Szkolenie spowoduje, że zaczniesz rozumieć dużo więcej praw życia, sukcesu i spełnienia.

Dla kogo jest przeznaczony ten trening?

Dla wszystkich, którzy czują, że życie ucieka im przez palce. Dla wszystkich, którzy marzą o odważnym działaniu w czymś, co ma dla nich wielki sens. Dla ludzi bez poczucia celowości życia, bez pasji i misji, bojących się jutra oraz zestresowanych obecną sytuacją życiową. A także, kiedy nie możesz dokonać życiowego lub zawodowego przełomu.

Jak przebiega szkolenie?

 1. Odnajdziesz swój żywioł, pasję, misję, ścieżkę życia.
 2. Będziesz pracował nad sobą dzięki skryptom szkoleniowym.
 3. Będziesz słuchał inspirujących przykładów oraz mów motywacyjnych.

A po szkoleniu odkryjesz swoją jedyną drogę życia, zgodną ze swoimi wartościami, zasadami oraz z tendencjami predyspozycji naturalnych zachowań.

Cena dla studenta – 97 zł.

Cena dla 1 osoby – 197 zł.

Cena dla 2 osób – 297 zł.

Miejsce szkolenia: Łódź ul. Senatorska 24/26

Data: 30 i 31 stycznia 2016

Cena zawiera: szkolenie prowadzone przez trenera, skrypty, napoje i kanapki. Prosimy o zabranie czegoś do pisania. Rejestracja tutaj: www.slawomirluter.pl

Mogą Cię również zainteresować