Szkolenie dla współpracowników Akuny w Winnej Górze

przez Piotr Hoffmann
559 odsłony

11.03.2009:Szkolenie dla współpracowników Akuny w Winnej Górze W dniach 28.02-01.03. 2009 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem w Winnej Górze k.

Prezentacje prowadzili: Jarosław Jodko, Zbigniew Dzieża, Adam Faliński, Radosław Kasprzyk, Agnieszka Grzycz-Kilanowska, Witold Cholewiński i Anna Tomala. Biznes MLM i jego możliwości świetnie zaprezentował charyzmatyczny Grzegorz Kamiński. Naczelny „Network Magazynu” dał wykład „O marketingu sieciowym jako alternatywie na inne tanie biznesy, franczyzę, a nawet kryzys gospodarczy”. W trakcie szkolenia odbyły się także interesujące zajęcia motywująco-integrujące grupę, które w formie talk show prowadzili Kasia Skop i Piotr Wajszczak. Na koniec swoją historię sukcesu w marketingu sieciowym opowiedział Teodor Małek.

W trakcie wszystkich wykładów o pracy w MLM stanowczo podkreślano takie zagadnienia jak: profesjonalizm, kompetencja, etyka. Prelegenci kładli nacisk na pewność co do swojego produktu i pracy, apelowali o działanie i współpracę z jedną, porządną firmą: – To doskonałe pytanie. Działać w jednym czy w kilku MLM?
Należy więc zapytać siebie samego – czy traktuję network marketing jako źródło podnoszenia stylu życia, czyli chcę zarabiać kilkaset złotych lub nawet parę tysięcy miesięcznie dodatkowo, do tego co robię zawodowo, czy może MLM ma być lekiem na niezadowolenie z sytuacji życiowej i chcę budować swój dochód pasywny? – mówił Piotr Wajszczak. – Jeśli networker robi jeden MLM, pokazuje swoją pewność siebie, swoją wiarę w sukces. Jeśli współpracuje z kilkoma firmami na raz… co pokazuje? Gdy chcesz być prawdziwym liderem i chcesz sponsorować poważne osoby, to pokaż całym sobą, że ufasz sobie i jednej firmie. Nikt nie będzie Cię traktował poważnie, jeśli będziesz prezentował możliwości jednej firmy, a zaraz spotkasz się w sprawie innej. Przecież takim działaniem udowadniasz tylko, że nie wierzysz w sukces w żadnej z tych firm! Doskonały prawnik nie może być jednocześnie dobrym i poważanym fryzjerem.

Obszerny reportaż z Winnej Góry ukaże się już w numerze 19/2009 „Network Magazynu”.

(Piotr Hoffmann)

Mogą Cię również zainteresować