Unikatowa, prestiżowa kolekcja pysznych win w biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski
638 odsłony

Firma ONEHOPE ogłosiła nawiązanie współpracy ze znanym winiarzem Philippe Melką i firmą konsultingową Atelier Melka, która specjalizuje się w unikatowej produkcji ręcznie wytwarzanych, wysokiej klasy win. W ten sposób spółka MLM i producent alkoholu stworzą nową kolekcję napoju bogów.

źródło: Flickr

– Jesteśmy zaszczyceni współpracą z Atelier Melka i faktem, że Philippe oraz jego partner Maayan Koschitzky dołączyli do nas w dążeniu do zapewnienia dobrej przyszłości naszym dystrybutorom. Współpraca z takim zespołem szanowanych winiarzy przyniesie korzyści całej marce i społeczności ONEHOPE. Nie możemy się doczekać, aż wspólnie stworzymy niezapomniane wina, które dadzą nadzieję milionom ludzi na całym świecie – powiedział Jake Kloberdanz, założyciel i dyrektor generalny ONEHOPE.

Nowe wina o nazwie Iconic i Estate będą dostępne wyłącznie dla członków ONEHOPE Wine Club w ramach programu alokacji tylko dla zaproszonych gości o nazwie 20/20 Collective. Oferta tych wyrobów alkoholowych będzie dostępna dla społeczności członkowskiej ONEHOPE od kwietnia 2024 roku wyłącznie na zaproszenie.

– Od dawna podziwiam organizację ONEHOPE i jej misję zmiany świata poprzez jednoczenie ludzi tak, aby dzielili się winem i dawali nadzieję. Nie mogę się doczekać, aby przenieść moją wiedzę i pasję na tworzenie kultowych win z pięknej, nowej winnicy ONEHOPE w sercu doliny Napa – powiedział Philippe Melka.

Mogą Cię również zainteresować