VI Spotkanie Klubu TOP Liderów MLM

przez Katarzyna Wagner

W dniach 10-12 stycznia 2011 roku w atmosferze zakopiańskiej, mroźnej zimy, odbyło się szóste już spotkanie zainicjowanego przez „Network Magazyn”, elitarnego Klubu TOP Liderów MLM.

ee

Spotkanie to już po raz drugi w historii klubu miało charakter integracyjny, więc w głównej mierze opierało się na dwudniowej, hucznej i przy suto zastawianym stole, imprezie karnawałowej. Do stolicy polskich Tatr przyjechali:

TOP Liderzy

Marek Wawrzeńczyk z Akuna Polska, Bogusia i Daniel Srokowie z Forever Living Products, Natalia Ryńska z FM GROUP, Aleksandra Błotko z K-Link Poland, Renata i Piotr Zarzyccy z CaliVita, Małgorzata Ryba wraz z mężem z CaliVita, Justyna i Marcin Radoniowie z CaliVita, Dorota Augustyniak-Madejska wraz z mężem z CaliVita, Piotr Łopacki wraz z małżonką z Flavon Polska, Szymon Turno wraz z małżonką z Flavon Polska, nowi członkowie klubu – Grażyna Polańska i Marek Przeniosło z Colway oraz nowi członkowie honorowi klubu – Mariusz Nowakowski, Maciej Powietrzyński i Łukasz Piłatowski – przedstawiciele Koła Naukowego MLM, działającego przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, z którym niedawno Klub TOP Liderów MLM podpisał umowę o stałej, prężnej współpracy ku chwale branży. „Network Magazyn” reprezentowali Mieczysław Brzezicki i Maciej Maciejewski z żoną Agnieszką.

Góralskie techniki taneczne

Pierwszego dnia imprezy, ok. godziny 17.00 rozpoczął się wieczór integracyjny z rasową biesiadą góralską, przy akompaniamencie wspaniałej góralskiej muzyki na żywo oraz z góralską parą taneczną, która uczyła TOP Liderów trudnego, góralskiego tańca. Była to wyjątkowa okazja do nauki góralskich technik tanecznych, przyśpiewek i okazało się wspaniałą receptą na pełen dobrego nastroju wieczór oraz zabawę do białego, góralskiego ranka.

Bryczkami przez Zakopane

Drugi dzień TOP Liderzy rozpoczęli od ok. 2 godzinnej konferencji, w trakcie której Maciej Maciejewski poinformował wszystkich o dokonaniach klubu w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Dyskutowano również o planach na najbliższą przyszłość. Następnie redaktor przeprowadził do kamery świetne wywiady z każdym, obecnym TOP Liderem i obiecał, że nagrania wykorzysta do realizowanego przez „Network Magazyn” filmu dokumentalnego na temat metod zarabiania pieniędzy, przedsiębiorczości i możliwości, jakie daje społeczeństwu system MLM.

Ok. godziny 18.00 pod wynajęty obok Krupówek dworek podjechały Bryczki (miały być sanie, ale nie dopisał poziom śniegu). Każdy pojazd zaopatrzono w butelkę wybornej wódki oraz pochodnie i TOP Liderzy wyruszyli na network marketingową przejażdżkę typu „poznaj mój kraj” po bardzo mroźnym Zakopanem. Po wycieczce znów odbyła się uroczysta kolacją z kapelą góralską, tańcami i swawolą. Oczywiście do białego rana.

Post Scriptum

Po powrocie do redakcji dokonaliśmy drobnego liftingu w składzie Klubu TOP Liderów MLM, który po rocznych obserwacjach wspaniale, sam się klaruje i zgodnie z przypuszczeniami, które pojawiły się już na pierwszym spotkaniu – teraz w skład tej elitarnej jednostki będą wchodzili prawdziwi TOP Liderzy, którzy podchodzą do kwestii realizowania celów klubu w sposób profesjonalny i rzetelny.

W ten sposób, zgodnie z punktem VI./3 Kodeksu Klubu TOP Liderów MLM z klubu zostali wykluczeni: Joanna Demeszuk z Oriflame Poland, Teresa Mądzik z Herbalife Poland, Jolanta i Cyprian Kowalscy z FM GROUP, Marek Gudaniec z Herbalife Poland oraz Edyta Kowalczyk z EuCO. W przypadku Edyty Kowalczyk należy dodać o docierających do nas informacjach, że nie współpracuje już ona z firmą Europejskie Centrum Odszkodowań. Niestety, nie możemy potwierdzić tej informacji pomimo wielokrotnych prób uzyskania jakiegokolwiek rzetelnego komentarza na temat działań Edyty od Damiana Kurasia – rzecznika prasowego firmy EuCO. Rzecznik nie odpowiada na maile z naszymi pytaniami, które tradycyjnie giną bez echa, gdzieś w nieogarniętych przestworzach łączy i serwerów. Pan Damian, albo ma za małą pensję od EuCO i nie chce mu się gadać, albo sprawa Edyty jest tak skomplikowana, że prezesi zabronili udzielać mu wyjaśnień. Trudno. W każdym bądź razie z klubu Edyta została wydalona. Musieliśmy również pożegnać się z Grzegorzem Kamińskim, który do klubu był przyjmowany, jako wiceprezydent Akuna Polska, ale nie dawno rozstał się z firmą i zainicjował własny MLM. Dlatego zgodnie z punktem I./1 Kodeksu Klubu TOP Liderów MLM Grzegorz nie może działać pod szyldem tego przedsięwzięcia.

Mogą Cię również zainteresować