Więcej energii Sean Foy zaprezentował nowe produkty marki Nutrilite

przez Piotr Hoffmann
1013 odsłony

Więcej energiiSean Foy zaprezentował nowe produkty marki NutrilitePiotr Hoffmann 14 listopada 2008 roku w warszawskim hotelu InterContinental odbyła się prezentacja nowych produktów marki Nutrilite znajdujących się w ofercie network marketingowego koncernu Amway.

Zaprezentowane podczas konferencji nowe produkty marki Nutrilite, która patronuje zdrowym suplementom diety, to seria 3 napojów energetyzujących dla osób aktywnych i zapracowanych. Ich stosowanie ma pomagać w utrzymaniu dobrej kondycji i samopoczucia przez cały rok. Pierwszy z nich to NUTRILITE™ 1 – silnie energetyzujący koktajl, polecany wszystkim, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku energii. Drugi to NUTRILITE™FITH2O™ – niskokaloryczny, owocowy preparat, zawierający przeciwutleniacze. Uzupełnia niedobór składników odżywczych w organizmie, wydalanych podczas wysiłku o małym stopniu intensywności. Natomiast trzecim produktem jest napój izotoniczny o nazwie NUTRILITE™STRIVE+™, który ma pomagać w przywróceniu równowagi po intensywnym wysiłku, wzmacnia organizm i chroni przed odwodnieniem. Stąd też polecany jest szczególnie osobom uprawiającym sporty i prowadzącym bardzo aktywny tryb życia.

– Bardzo się cieszę mogąc zaprezentować państwu te nowe napoje. Jako doradca do spraw zdrowego stylu życia, na co dzień tworzę programy fitness skierowane do osób o bardzo różnych potrzebach i wymaganiach, lecz połączonych jednym celem – pragnieniem uzyskania równowagi i zdrowego samopoczucia. Mam nadzieję, że produkty te zamienią wysiłek fizyczny i codzienne zmagania w przyjemność. Zachęcam do stosowania ich w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami, zdrową dietą, odpowiednio długim snem i pozytywnym nastawieniem do życia – mówił Sean Foy, doradca ds. zdrowego stylu życia, ekspert NUTRILITE™ Health Institute.

Specjalista

Sean Foy z wykształcenia jest fizjoterapeutą. To popularny w Kalifornii trener oraz doradca do spraw zdrowego stylu życia. Założył Personal Wellness Corporation – firmę specjalizującą się w doradztwie wellness dla przedsiębiorstw. W ramach codziennej działalności organizuje seminaria i szkolenia, koncentrując się na tworzeniu dla swoich klientów optymalnych wytycznych do uzyskania zdrowotnej równowagi. Na swoim koncie ma pracę dla największych amerykańskich firm – tworzył programy zdrowotne między innymi dla Taco Bell, Boeing International, Disney Imaginarium. Współpracuje z kalifornijskim Fullerton College i Uniwersytetem Stanforda przy realizacji projektów badawczych w zakresie zdrowia. Podróżuje po świecie z odczytami i warsztatami własnego pomysłu. Za swą działalność otrzymał wiele nagród, w tym doroczne wyróżnienie Gubernatora Stanu Kalifornia za osiągnięcia w zakresie edukacji zdrowotnej.

Jest jednym z twórców międzynarodowego programu Team Nutrilite. Program ów, mając na celu niesienie inspiracji do starań mogących zwiększyć sprawność fizyczną i poprawić samopoczucie, propaguje zdrowe odżywianie, ćwiczenia i suplementy diety, poprzez swoich znanych i lubianych ambasadorów – sportowców światowego formatu – Ronaldinho, Asafę Powella, Liu Xiang, Sanyę Richards.

Ten tekst jest jedynie fragmentem całego artykułu, który znajdziesz w
wydaniu drukowanym Network Magazyn nr 18/2008

Mogą Cię również zainteresować