Wiecha wbita. Firma Vorwerk otwiera nowy zakład produkcyjny we Francji

przez Maciej Maciejewski
512 odsłony

Firma Vorwerk uczciła uruchomienie swojego nowego zakładu produkcyjnego Thermomix we Francji, zgodnie z tradycją „ceremonii dekarskiej”, która upamiętnia postęp budowy po ukończeniu szkieletu budynku i więźby dachowej projektu. Dr Thomas Stoffmehl, rzecznik zarządu Grupy Vorwerk nazwał tę uroczystość symbolem francusko-niemieckiej przyjaźni i współpracy oraz połączeniem dwóch tożsamości, które zawsze były promowane w tej spółce.

źródło: Flickr

– Nasz projekt inwestycyjny dotyczący kolejnego zakładu produkcyjnego jest zgodny z długoterminową, globalną strategią Grupy Vorwerk, która w dalszym ciągu będzie opierać się na jej kompetencjach w zakresie rozwoju i produkcji, a także na bezustannym rozwoju sprzedaży bezpośredniej – powiedział dr Stoffmehl. – W 2022 roku nasze organizacje sprzedaży bezpośredniej osiągnęły nowy rekord finansowy, a Grupa Vorwerk wygenerowała sprzedaż na poziomie 3,2 miliarda euro – dodał.

Ten nowy francuski zakład produkcyjny stanowi część ciągłych inwestycji firmy Vorwerk, nie tylko we Francji, ale także w niemieckim Wuppertalu, gdzie spółka inwestuje 47 milionów euro w nową siedzibę główną i 100 milionów euro w rozszerzoną produkcję oraz Centrum Kompetencyjne ds. Badań i Rozwoju.

Mogą Cię również zainteresować