Władcy pierścieni

przez Maciej Maciejewski
656 odsłony

Pół roku temu byliśmy w Budapeszcie na uroczystości pięciolecia węgierskiej firmy Flavon Group, a w miniony weekend miała miejsce oficjalna, 4 rocznica działalności jej oddziału – Flavon Group Polska. Do hotelu Gołębiewski w Wiśle przyjechało ok. 800 współpracowników tego biznesu MLM.

ee

Dla początkujących

Gości przywitał Zoltán Berta, dyrektor generalny firmy w Polsce. Po nim wykład na temat podstaw działania w MLM miał Piotr Łopacki: – Bardzo ważnym elementem naszego biznesu jest właściwe zaprezentowanie ludziom tego tematu. Natomiast często zauważam, że podczas rozmów boicie się i wahacie, podczas, gdy mamy świetny produkt, wartościowy program marketingowy i nie ma się czego wstydzić. Nie bójcie się. Jeżeli zaczynacie, nie czujecie się na siłach, nie róbcie tego sami. Poproście o pomoc swojego doświadczonego sponsora. On Wam zawsze pomoże. Przecież ten biznes opiera się na partnerstwie i pomocy.

Jajecznica na bekonie

Tymczasem László Gaál, prezes Flavon Group miał dla wszystkich ciekawe przesłanie: – Widzę, że coraz więcej ludzi decyduje się na współpracę z naszą firmą. Prawdziwe zaangażowanie w ten biznes jest bardzo ważne. Miesiąc temu mieliśmy podobne seminarium na Węgrzech i tam też było nas tak wielu. Miał tam wykład mój syn, którego teraz zacytuję: „Czy wiecie Państwo, jaka jest różnica, między braniem udziału a zaangażowaniem? Można to wytłumaczyć na przykładzie jajecznicy na bekonie. Otóż w jajecznicy na bekonie kura bierze udział, a świnia jest zaangażowana.” Dlatego chciałbym, żeby w moim otoczeniu było coraz więcej ludzi, którzy się poważnie angażują w poważny biznes i za pomocą Flavonu realizują swoje cele i marzenia. Przecież każdy chce mieć zdrowie, dobrą sytuację materialną i prowadzić fantastyczny styl życia. A moim zdaniem ten, kto zajmuje się naszym biznesem może osiągnąć te wszystkie cele.

Drużyna pierścieni

László Gaál przygotował również interesujące wiadomości i niespodzianki: – Mam kilka ważnych informacji. Po pierwsze, niebawem odbędzie się wspaniały, firmowy rejs statkiem dla naszych diamentów. Kto z Was nie osiągnął jeszcze tej pozycji, powinien to zrobić do końca czerwca. Po drugie, informuję oficjalnie, że wprowadzamy nowy produkt z serii Flavon Max. Mam nadzieję, że przyczyni się to do zwiększenia obrotów sprzedaży. Po trzecie, mamy nową szatę graficzną naszego firmowego pisma. A po czwarte, jest już gotowy nasz najnowszy film marketingowy. Wreszcie po piąte, postanowiłem wyprodukować i przywiozłem dzisiaj prosto z Węgier, innowacyjne „znaczki” na stopnie prezydenckie. Są to sygnety wysadzane drogimi kamieniami, które w zależności od zdobytej pozycji prezydenckiej będą rubinami lub szmaragdami. I teraz, w podziękowaniu za zaangażowanie i ciężką pracę, wręczam pierwsze dwa takie sygnety naszym dwóm prezydentom plus – Ryszardowi Gaczkowskiemu i Zbigniewowi Utko.

Wykłady

Na koniec wysłuchaliśmy kilka ciekawych wykładów. Darek Januszewski mówił o tym, „Co musiał zrobić, żeby zostać diamentem”, Ewa Wawrzyniak opowiadała o swoich „Doświadczeniach z Flavonem”, a Ryszard Gaczkowski udowodnił, że MLM to „Bardzo prosty biznes”. Ponadto, na temat „Relacji, etyki” w biznesie mówił Mirek Drzał, „Co zrobić i jak zrobić, żeby zarobić” radziła Katarzyna Wosińska, a uroczystość zwieńczył swoim występem mówca nad mówcami – Zbigniew Utko, który przekazał wszystkim „Złote rady od zwycięzcy”.

Obszerny fotoreportaż z tej uroczystości opublikujemy już w kwietniowym wydaniu „Network Magazynu”.

Mogą Cię również zainteresować