XV SATIVA GROW CONFERENCE

przez Maciej Maciejewski
346 odsłony

15 czerwca br. w hotelu Jan Sander odbyło się kolejne, cykliczne spotkanie menadżerów związanych z network marketingową firmą Sativa Life. Jednym z prelegentów był znany szkoleniowiec i mówca Krzysztof Hillar.

Z radością pragniemy podziękować wszystkim za udział w naszej XV Konferencji Sativa Life! Wasza obecność uczyniła to wydarzenie wyjątkowym, pełnym inspirujących dyskusji, nowych spostrzeżeń i cennych relacji” czytamy w mediach społecznościowych.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym wspaniałym prelegentom, którzy wzbogacili naszą konferencję swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją:

Berenika Borońska, Przemysław Jaros, Beata Raczycka, Anna Górnik, Mateusz Zając, Marzenna Szaniawska, Iwona Ćwiertnia, Anna Banachowicz, Adrianna Wysocka i Krzysztof Hillar.

Jeszcze raz ogromne dzięki za Wasze zaangażowanie i wkład w naszą konferencję. Życzymy Wam dalszych sukcesów w Waszych działaniach i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie na kolejnych edycjach Sativa Grow Conference. Niech to wydarzenie będzie tylko jednym z kamieni milowych na Waszej drodze do osiągania nowych celów i odkrywania nowych możliwości” – dziękuje firma.

Mogą Cię również zainteresować